Sıfır Km Araç Aldım Hasarlı Ve Komple Boyalı Çıktı.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buradaki yetkili servisten aradılar.Reno genel merkez, dosya için konunun Fransa merkeze iletildiği söylenmiş.

İthal bir araçta iki kat boya için Fransa genel merkeze başvurabilir ama sahtekarlık içeren lokal boya için de inşallah Fransa'ya başvurmazlar diye düşünüyorum. Ortada sahtekarlık,dolandırıcılık var ve bu yüzden iki kat boya sorunundan evvel lokal boya için MAİS Türkiye çoktan cevap verip konuyu sonuçlandırması gerekirdi.
Acil olan sahtekarlığın,dolandırıcılığın ortadan kaldırılmasıdır.Bu durum varken hala iki kat boya için Fransa'yla iletişim kurmak sadece müşteriyi biraz daha mağdur etmekten öteye gitmez.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili Dostlar.Sıkıntılı ve sinir bozucu iki ayın ardından bugün iyi haberi aldık.Bölge yetkilisi Hatice Hanım arayarak değişim talebimin onaylandığını söyledi.
Buradaki bayi benim aracımı yarın teslim alacak ve iki haftalık ikame bir araç verecekler.En erken gelecek aracın rengi ise bordo olduğu için kabul ettim.
Buradaki bayiye bugün uğradım.Sipariş geçildi.Araç geldiğinde inceleyeceğimi talep ettim olumlu karşıladılar.

Kaporta bölümündeki müşteri temsilcisi hanım aracın geçmişe dönük incelendiğini fabrika boya mikron değerleriyle oynandığını(nasıl oluyorsa,artık :) ) söyledi.Fakat benim ön sol çamurluğundaki lokal boyayı pek önemsemiyorlar sürekli araçtaki boyanın fabrikasyon olduğunu ve hatalı olduğunu söylediler.Bende ilk mesajdaki resmi akıllı telefondan büyüterek gösterdim öyle inandılar. :)

Bu sıkıntılı süreçte birkaç kelam cümle ile bu konu altında yardımcı olmaya çalışan siz sevgili dostlara teşekkür ederim.

İnşallah bu süreçten sonra en başta ben ve sizler olmak üzere sıfır km araç bile alıyor olsalar dahi en yakınımızdan en uzak çevremize kadar herkesi araç alımından önce insanlara güvenmeme konusunda uyarmayı bir borç bilmemiz gerekiyor.

Eee Atalarımız ne demiş:Sütten ağzı yanan,yoğurdu üfleyerek yer.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kıhkıhkıh..
fabrika mikron hatası mı...
arabaları boyayan robotlara benzin yerine, alkol koymuşlar o zaman...ondan öyle boyamış
;)

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun. Sevindirici haber. 1 lira bile kolay kazanilmiyor

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kıhkıhkıh..
fabrika mikron hatası mı...
arabaları boyayan robotlara benzin yerine, alkol koymuşlar o zaman...ondan öyle boyamış
;)

Robotlarda bir sıkıntı oldu sanırım.Çizelgeyi koymuştum sanırım buraya.Bir yerde 150 mikron diğer bir yerde 300 mikron vardı araçta.:)

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun. Sevindirici haber. 1 lira bile kolay kazanilmiyor

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim Ahmet Bey.Dava sürecinin uzatılmaması adına güzel oldu bu gelişme.Maalesef emeklerimizin karşılığı kolay verilmiyor.Allah kimsenin emeklerini heba etmesin.Aslında beni üzün olay haksızlık yapılmasıydı.Çünkü aracımdaki lokal boyaya kimseyi inandıramıyordum.Aslında apaçık ortadaydı ama herkes fabrikasyon kalın boyaya odaklanmıştı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun, sorununuzun olumlu sonuçlanmasına sevindim, yeni aracınızı iyi günlerde kullanın...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Sizin adınıza sevindim.Maddi olarak olmasads manevi olarakta yıpranıyor insan.Psikolojisi bozuluyor. Kolay para kazanılmıyor. Yeni aracı almayada usta ile gidersiniz sanırım [emoji4][emoji4][emoji4]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin adınıza sevindim.Maddi olarak olmasads manevi olarakta yıpranıyor insan.Psikolojisi bozuluyor. Kolay para kazanılmıyor. Yeni aracı almayada usta ile gidersiniz sanırım [emoji4][emoji4][emoji4]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim.Sıkıntı ve sinir dolu bir 2 aydı.Allah cc kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.Yeni araç 2 hafta sonra gelecek.Ben ve boya şefi hem cihazla hem de gözle inceleyeceğiz zaten.