Sıfır Km Araç Aldım Hasarlı Ve Komple Boyalı Çıktı.

protis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun,
Bence hukuk mücadelesi TÜKODER'e de taşımanız lazım. Eğer aracı şahıs adına aldıysanız daha kolay ve kalıcı sonucu çok daha kısa sürede alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Tekrar geçmiş olsun.
Not: İhtarnamede göremedim ama eğer şirket adına aracı tescil ettirdiyseniz, biraz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor olabilir. Lütfen örneklerini yani dava dosyalarını google'da aratın derim.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun,
Bence hukuk mücadelesi TÜKODER'e de taşımanız lazım. Eğer aracı şahıs adına aldıysanız daha kolay ve kalıcı sonucu çok daha kısa sürede alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Tekrar geçmiş olsun.
Not: İhtarnamede göremedim ama eğer şirket adına aracı tescil ettirdiyseniz, biraz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor olabilir. Lütfen örneklerini yani dava dosyalarını google'da aratın derim.

Aracı şahsım adına aldım.Cayma hakkımı kullandığıma dair İhtarname gönderdim ve cevabını bekliyorum.Tükoder'le göre görüşeceğim,teşekkür ederim.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise gittim.Kaporta bölümündeki danışman arkadaş genel merkezin boya ölçüm değeri istediğini söyledi ve resimdeki değerler gönderildi.
Değerler aşağıdaki resimde bulunan elcometer marka kaliteli cihazla(resim temsili) ölçüldü.Bendeki ölçümlere göre hemen hemen aynı değerler tespit edildi.Hatta benim bakmadığım noktalarda değerler daha da yüksek çıktı.Özellikle aşağıdan tavana doğru değerlerin yükseldiğini görürsünüz.Kaput ucunun,sağ çamurluğun ve sol ön kapı ve arka kapı üstlerinde değerlerin daha da vahim olduğu ortada.Yani yangından mal kaçırırcasına alap şalap bir boya yapılmış durumu var aracın.

Birkaç soruyu cevaplaması için kaporta boya şefi de yanımızdaydı.Boyayla ilgili ton farkı,kusurların olduğu resimler çekildi,boya ölçüm kağıdı hazırlandı,sorular cevaplandı ve not edildi,genel merkeze gönderildi.Bundan sonrası için neler olacağını servisteki danışman da bilmiyor.Boya uzmanı dediğimiz şahış da izindeymiş sanırım.Beklemeye devam.

DdAdRl.jpg

paint-meter-500x500.jpg

Son düzenleme:

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmiş olsun...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Abc oto da bir dostumuz var isterseniz atayatak konu hakki da detayli bilgi alabilirim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
22 yıllık Satış müdürü Murat Bey ,lokal boya fabrika olur diyor.Bu düşüncedeki bayiden bilgi alınsa ne alınmasa ne...Bu yüzden zaman kaybetmeyin.Çok ama çok teşekkür ederim.

Murad

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. İnsanlarda vicdan kalmamış. Sıfır olsun sorunsuz olsun dersin bayi kazıl atar Allah bildiği gibi yapsın.
Hukuki olarak her yola başvurun ve cezalarını alsınlar ki bir daha cürret edemesinler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. İnsanlarda vicdan kalmamış. Sıfır olsun sorunsuz olsun dersin bayi kazıl atar Allah bildiği gibi yapsın.
Hukuki olarak her yola başvurun ve cezalarını alsınlar ki bir daha cürret edemesinler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim,hukuki olarak süreç başlatıldı.Noter ihtarnamesinin ulaştığına dair ptt cevabı henüz notere ulaşmadığı için dilekçeyi adliyeye veremiyorum.