Sıfır Km Araç Aldım Hasarlı Ve Komple Boyalı Çıktı.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel haber . Aldığınız bayiyi şikayet edin renault Tr ye. İnşallah bir daha insanları kandırmazlar

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah c.c. hiç birimize böyle bir durum yaşatmasın . Dolaylı yoldan kandırılıyor sunuz ve 2 ay ve uzun uğraşlar sonunda paranızın hakkını alıyorsunuz ve bizler bu duruma seviniyoruz eee satıcı başka avlar peşinde belki bir başkasına aynı ürünü ayıbını saklayarak satacak .Hani satıcı bayiye ceza [emoji20]

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başımızda devlet yok ki devlet anca vatamdaştan vergi almayı biliyor gerisi muz cumhuriyeti saçma sapan bir ülke olduk ALLAH sonumuzu hayır etsin pek hayır görünmüyor ama neyse

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
başımızda devlet yok ki devlet anca vatamdaştan vergi almayı biliyor gerisi muz cumhuriyeti saçma sapan bir ülke olduk ALLAH sonumuzu hayır etsin pek hayır görünmüyor ama neyse

devletle sensin...devletle alakası yok...halkla alakası var...

mesela......örnek veriyim...kicker hoparlör 5 sene önce 30 tl idi...şimdi 500 tl...
usb çevirici aldıydım 80 tl...şimdi 250 tl den aşağı yok..
kara borsaya düşürüyolar...devlet hangisiyle uğraşsın...
herkes kısa yoldan köşeyi dönme derdinde...

yani adamlar yolda arabayı düşürmüş...
geri fabrikaya göndermektense, yaptırıp bu işlerden anlamayan çakmaayan birisine satarız diyor..
olan hep temiz kalplilere oluyor...

gemi, deniz geri göndermek pahalıya geliyo herhalde...
5-10 bin tl aza sat o zaman...onu da yapmıyolar..

yok mikron hatası, yok kullanıcı hatası, yok dış hava koşulları sallıyolar anca

herkes köşeyi dönme derdinde..

semih24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu tarz olay bizimde başımıza gelmişti.
2004 yılında sıfır corolla almıştık 5 sene sonra satacağımız zaman anladık ki bagaj kapağı değişmiş.
tırlara yüklenirken dikkat etmiyorlar çarpıyorlar sanırım.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel haber . Aldığınız bayiyi şikayet edin renault Tr ye. İnşallah bir daha insanları kandırmazlar

Teşekkür ederim.Şikayet dosyası açıldıydı ama nedense lokal boya gündemde olmadı.Hep fabrikasyon olan mikron kalınlığı üzerinden nedense işlem yapılmış.Lokal boyadan işlem yapılsaydı bayi zan altında kalacaktı ve ceza alacaktı,diye düşünüyorum.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah c.c. hiç birimize böyle bir durum yaşatmasın . Dolaylı yoldan kandırılıyor sunuz ve 2 ay ve uzun uğraşlar sonunda paranızın hakkını alıyorsunuz ve bizler bu duruma seviniyoruz eee satıcı başka avlar peşinde belki bir başkasına aynı ürünü ayıbını saklayarak satacak .Hani satıcı bayiye ceza [emoji20]
Bir üst mesajda yazdım,lokal boya gündemde değil.Yeni aracın siparişi verilenceye kadar da halen fabrikasyon boyadan ağızlarını açıyorlar.Bayi suçlanmamış oluyor böylelikle.Anlamış değilim yani.Benim dün verdiğim aracın akibeti ne olacak bilemiyorum.Büyük ihtimal istanbula gönderilecek,plakası değiştirilip biraz da indirimle satılacak.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günden güne maalesef güzel ülkem olumsuzlukların içinde boğulup gidiyor.İnsanlarda para kazanma hırsı almış başını gitmiş.Bu durum da beraberinde her türlü dalevereyi vb. ortaya çıkarıyor.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
devletle sensin...devletle alakası yok...halkla alakası var...

mesela......örnek veriyim...kicker hoparlör 5 sene önce 30 tl idi...şimdi 500 tl...
usb çevirici aldıydım 80 tl...şimdi 250 tl den aşağı yok..
kara borsaya düşürüyolar...devlet hangisiyle uğraşsın...
herkes kısa yoldan köşeyi dönme derdinde...

yani adamlar yolda arabayı düşürmüş...
geri fabrikaya göndermektense, yaptırıp bu işlerden anlamayan çakmaayan birisine satarız diyor..
olan hep temiz kalplilere oluyor...

gemi, deniz geri göndermek pahalıya geliyo herhalde...
5-10 bin tl aza sat o zaman...onu da yapmıyolar..

yok mikron hatası, yok kullanıcı hatası, yok dış hava koşulları sallıyolar anca

herkes köşeyi dönme derdinde..
Tamamen haklısınız.Dürüstlük ilkemiz kalmamış maalesef.Para hırsı uğruna adetlerimizi hiçe sayıyoruz.Allah sonumuzu hayreylesin.