Clio 4 gizli özellikleri açtim

ismaildoganw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emniyet kemeri kazını iptal ettim
120 geçince ikazı açtım
araç kilidi açıldıktan sonra kapılar açılmazsa kapanma süresini 1dk düşürdüm

yağ basıncının kontrol edilmesini de düzenleyeceğim fabrika ayarı 2000 devir ve sonrasında kontrol edecek şekilde 600 devire düşüreceğim
Follow me home ayarlarını değiştiremiyorum
sis farları ile ilgili değişikliği yaptım ama aktif olmadı

2013 1.2 75bg

bektashasanvan@gmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İcon 2015 dci aracımda; saati ve hız uyarı ikazını aktifleştirdim. Aynı sayfada econometreyi de aktif ettim; Fakat econometre çalışmadı.

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Follow me özelliğini açmayı bugün denedim . Emm beyninden 0 olan değeri 1 yapıp send dediğimde , hata ile karşılaşmadım yalnız , farlar,sisler yanmıyor, sadece park lambalari yanıyor. Yardım edebilecek ?

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Follow me özelliğini açmayı bugün denedim . Emm beyninden 0 olan değeri 1 yapıp send dediğimde , hata ile karşılaşmadım yalnız , farlar,sisler yanmıyor, sadece park lambalari yanıyor. Yardım edebilecek ?
:bravo

geçmiş olsun. maninwar ile iletişime geçin. onda da böyle sorun çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. ancak o emm beyin değiştirdi öyle çözmüştü galiba.

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emm beyinlerinin erken versiyonlarında follow me açılmıyor hatta uyarayım açmaya çalışırken bir çok aracın aydinlatma,sistemi devre dışı kalmıştır ve tekrar programlama yapılmadan düzelmiyor.farların yanıyor mu kontrol et yanıyorsa şanslısın.follow me açmaya,çalışmak riskli emm kilitlenebilir.ekran görüntüsünde ışıklandırma ayarları bayağı farklı led olduğundan dolayı.

Malesef biz o hataya düştük tam olarak bilip bilmeden follow me yi yapalım derken farlar gitti. Tekrar düzeltmek için ne yapabiliriz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef biz o hataya düştük tam olarak bilip bilmeden follow me yi yapalım derken farlar gitti. Tekrar düzeltmek için ne yapabiliriz

Arkadaslar ddt4all diye bir program var biliyorsunuz ve servis clio cihazlarinin yazamadigi ozellikleri beyinlere yazabiliyor. Siz bu islemi ne ile nasil yaptiniz bilmiyorum ama obd cihaziniz varsa bilgisayariniza ddt4all kurup bu yazilim ile far kontrollerini yapin. Beyinde kalici hazar yoksa ( ki oldugunu sanmiyorum tabi bu islemlerinizi yazilim ile yaptiginizi varsayarak hasar olmadigini dusunuyorum ) bahsettigim program ile kendi aracinizi secip uch kontrollerinden alt menude far ayarlari mevcut gunduz ledleri sis farlari follow me ozellikleri acilip kapatilabiliyor bununla bi kontrol edin. Ben programi yeni yukledim henuz ogrenme evresindeyim neyin nerde oldugunu tam olarak bilemiyorum ama siz bi bakin yazilimla duzelebilecek bi sey icin bosuna beyin degistirmeyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ddt4all diye bir program var biliyorsunuz ve servis clio cihazlarinin yazamadigi ozellikleri beyinlere yazabiliyor. Siz bu islemi ne ile nasil yaptiniz bilmiyorum ama obd cihaziniz varsa bilgisayariniza ddt4all kurup bu yazilim ile far kontrollerini yapin. Beyinde kalici hazar yoksa ( ki oldugunu sanmiyorum tabi bu islemlerinizi yazilim ile yaptiginizi varsayarak hasar olmadigini dusunuyorum ) bahsettigim program ile kendi aracinizi secip uch kontrollerinden alt menude far ayarlari mevcut gunduz ledleri sis farlari follow me ozellikleri acilip kapatilabiliyor bununla bi kontrol edin. Ben programi yeni yukledim henuz ogrenme evresindeyim neyin nerde oldugunu tam olarak bilemiyorum ama siz bi bakin yazilimla duzelebilecek bi sey icin bosuna beyin degistirmeyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizde ddt4all ile fallow me özelliğini aktif yapalım dedik sonuç başaramadığımız gibi farlarında çalışmadığını farkettik acaba beyine zarar vermiş olabilirmiyiz

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde ddt4all ile fallow me özelliğini aktif yapalım dedik sonuç başaramadığımız gibi farlarında çalışmadığını farkettik acaba beyine zarar vermiş olabilirmiyiz

Ben size demiştim follow me denemeyin farlarınız gidebilir diye.programla düzeliyor bildiğim kadarıyla.en güzeli follow me 0 1 yaptığınız menüdeki değerleri baştan girmek hepsini her satırı bu belki çözer, farı çalışan başka bir clio 4 e bağlayıp ekran görüntüsü alın aynı değerleri kendi aracınıza girin.