Clio 4 gizli özellikleri açtim

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın follow me sıkıntısını bende yaşadım zamanında, beyin değiştirmeye gerek yok. Evet eski değerli alsanız da duzelmiyor geçiş yapmıyor. Far beyninin düzeltilmesi lazım. Ulaş halleder. Arka Silecek konusunu soran arkadaş ta t4_bcm_dtt2000_sw5_2 den / rear wiper / rear wiper configiration kısmında.

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
T4 Bcm ..beyni altında,reprog diye bir seçenek var onu True yapıp değerleri girmeyi deneyin belki olur.çözerseniz burdan paylaşırsınız.

Bugün tekrar uğraştık olmadi dediğiniz yere de girdik olmadi en son sitede ulaş atarın bilgisi var bilgisini okudum bizde ulaş atara ulaştık sağolsun yardımcı oldu hallettik.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nbx light package active cf ayarı (emm beyninde , emm lighting seçeneğinide) 1 yapınca düzelmesi lazım .zaten 1 se önce sıfır yapıp send yapın sonra tekrar 1 yapıp send yapın.

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nbx light package active cf ayarı (emm beyninde , emm lighting seçeneğinide) 1 yapınca düzelmesi lazım .zaten 1 se önce sıfır yapıp send yapın sonra tekrar 1 yapıp send

Emm lightinde denemedigimiz yer kalmadı ne yaptiysak olmayınca işi bilene bırakalım dedik
Bu arada size de teşekkürler ilginiz icin

Rapex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,ELM 327 Bluetooth araciligiyla baglanan kablosuz cihaz almistim daha once baska bir arac icin,simdi 2014 Renault Symbol sahibiyim. Bu “ddt4all” programini ELM 327 ile PC tarafindan bluetooth ile baglayip islem gerceklestirebilir miyim? Ayrica program arayuzu sanirim attiginiz linkte Rusca gorunuyor,arac ayarlarini bozmamak adina dil destegi var mi? :)
Birde servisler ABS devre disi kaldigini yada kisa zamanda bozuldugunu belirtmislerdi bana,boyle bir durum gozlemlediniz mi?
Tesekkur ederim,
Saygilarimla.

ismaildoganw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Programla beyinleri görüntüleyebilirsiniz belki ama değişiklik yapma konusunda emin değilim.
Dil desteği malesef yok.
ABS konusunda herhangi bir sıkıntı yok.

tayka88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar, dün akşam çok uğraştım girip incelemediğim ecu kalmadı nerdeyse sonuç olarak 2015 icon modelde uğraşmaya değer bişey açılamıyor

haqoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu açan arkadaş saolsun, dönüşe duyarlı sis farlarını, dinamik sürüş ışığını, park sensörü sesini hallettim ama burda yazılanları okumama rağmen gaza gelip follow me home özelliğini aktif ettim ve şu an farlar cortladı. Nereden geri çevirebilirim acaba, bilgisi olan dönüş yaparsa çok sevinirim.

tayka88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu açan arkadaş saolsun, dönüşe duyarlı sis farlarını, dinamik sürüş ışığını, park sensörü sesini hallettim ama burda yazılanları okumama rağmen gaza gelip follow me home özelliğini aktif ettim ve şu an farlar cortladı. Nereden geri çevirebilirim acaba, bilgisi olan dönüş yaparsa çok sevinirim.

aracın modeli ve paketi nedir ?