Clio 4 gizli özellikleri açtim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu islemleri yaparken tavsiyem ya video ile kayit altina alin ya da adim adim fotograf cekerek ilerleyin ki yanlis bir hamlede ne yaptiginizi bilerek geri donusu daha kolay yaparsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben size demiştim follow me denemeyin farlarınız gidebilir diye.programla düzeliyor bildiğim kadarıyla.en güzeli follow me 0 1 yaptığınız menüdeki değerleri baştan girmek hepsini her satırı bu belki çözer, farı çalışan başka bir clio 4 e bağlayıp ekran görüntüsü alın aynı değerleri kendi aracınıza girin.

bizim sıkıntımız o değerleri degistirememekte. zaten ilk değiştirmeye çalıştığımızda da rakamlar değişmedi yani beyne yazdiramadi. Ama her nedense farlar gitti. Bu sefer dediğiniz gibi başka bi cliodan alacağımız ekran değerlerini alsak oraya yazsak bile beyne yazdiramiyoruz sizce bu etki edebilirmi.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim sıkıntımız o değerleri degistirememekte. zaten ilk değiştirmeye çalıştığımızda da rakamlar değişmedi yani beyne yazdiramadi. Ama her nedense farlar gitti. Bu sefer dediğiniz gibi başka bi cliodan alacağımız ekran değerlerini alsak oraya yazsak bile beyne yazdiramiyoruz sizce bu etki edebilirmi.

T4 Bcm ..beyni altında,reprog diye bir seçenek var onu True yapıp değerleri girmeyi deneyin belki olur.çözerseniz burdan paylaşırsınız.

eflut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende bu cihazdan aldım clio 4 aracımın özellikleri açmak istiyorum genel ekrana geliyorum saat görünür yapıyorum fakat nasıl kaydedeceğim bu konuda hangi özellikleri ve nasıl yapılacağını nasıl kayıt edileceği konusunda yardım edermisiniz yazılı yada görsel olarak şimdiden teşekkür ediyorum

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
T4 Bcm ..beyni altında,reprog diye bir seçenek var onu True yapıp değerleri girmeyi deneyin belki olur.çözerseniz burdan paylaşırsınız.

Yarın bunu denerim geri donus yaparim ama bana değerler lazım acaba 2013 model 0.9 icon modele ait değerleri nasıl bulabilirim forumda arkadaşlarda varsa bana lütfen bulenttagayli@hotmail.com adresine resim atabilirler mi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende bu cihazdan aldım clio 4 aracımın özellikleri açmak istiyorum genel ekrana geliyorum saat görünür yapıyorum fakat nasıl kaydedeceğim bu konuda hangi özellikleri ve nasıl yapılacağını nasıl kayıt edileceği konusunda yardım edermisiniz yazılı yada görsel olarak şimdiden teşekkür ediyorum

1. Sayfada youtube videosu var link attığım orda gösteriyor kayıt etmeyi de.

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
28515973_2051401105145949_750000757255572091_o.jpg

Evet arkadaşlar Çin sen sipariş ettiğim 7 $ lik cihazım bugün geldi ve kendi aracımda cihaz ve indirdiğim ddt4all programıyla aracın beynine bağlanıp bazı gizli özellikleri aktif ettim.Fotoğraftansa göreceğiniz üzere bunlar;
1. Aracım icon olduğundan saat radyo ekranında göründüğü için yol bilgisayarında derecenin solunda ayrıca görünmüyordu halbuki koylarda görünüyordu.saate bakmak için teybe bakmak gıcık ve dikkat bozucu olduğundan ben de saati derecenin yanında görülecek şekilde aktif ettim.

2. Gostergenin alt tarafındaki yeşil sarı ve turuncu renk yanan sürüş stili göstergesini aktif ettim.

3.Hepimizin sorunu orjinal park sensörünün sesinin kisik olması sorununu kısmen çözdüm.once programdan ses değerlerini yuksek yazdım fakat kaydedilemedi.ben de ton frekansını 800 hz den 1000 e cevirdik daha çok ve tiz ses çıkıyor artık.

Daha birçok ayar var ama vaktim olmadi yeni şeyler keşfettikçe paylaşırım.bunlarin çoğunu servis dahi bilmiyor.arac beyniyle ilgili olduğu için yapıp yapmamak herkesin kendi sorumluluğundadır.maliyet sadece 7 dolar.bu cihazla ayrıca ariza ışığı okuyup söndürebiliyorsunuz.

Aracınız da oluşabilecek arızalardan Renault Fan Club Forumu sorumlu değildir...!
hayırlı olsun öncelikle bende acmak istıyorum ddt4all programını laptoba ındırsem aracın beynınıde servistekı ustaların araca cıhaz baglayıp hatasına felan baktıkları sildıkleri cihazdakı kablo ecu ye baglanıp yazılımı calıstırma şansımız var mı var ise follow me nerden acablırız ve viraj aydınlatma işini ...

IVHAKAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka silecek çalışma ayarlarını nerden değiştiriyoruz.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far sorununu çözdünüz mü çözemediyseniz başka bir seçenek buldum.