Renault Talisman Elektrikli Bagaj Açma Kapama

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar bu arada bu bagaj açma kiti sadece icon donanım talismanlara değil aynı zamanda touch donanım ile de uyumlu.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.Montaj esnasında çalışma testi yaparken çektiğim görüntüleri video haline getirdim.
Sistem nasıl çalışıyor merak eden varsa bu videoda cevabını bulabilir.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.Dün servise, sol dış stop aracı yıkadığımda ve son 1 senedir yaz hariç diğer mevsimlerde buğu yaptığı şikayeti ile ve de kısa sürede "akü şarjı zayıf motoru çalıştırın" uyarısı yüzünden servise gittim.Tesadüfen Mais'in teknik kadrosundan bir bey de Ernaz'ı ziyarete gelmiş.Önce servis danışmanı şaşırdı elektrikli bagaj kitinin çalışmasını görünce.Sonra da bahsettiğim Bey.Çok ilgilerini çekti.Bu özellik bu araçta en azından opsiyon olarak sunulmalı alıcıya dediğimde sessiz kaldılar.Bu anımı sizlerle paylaşmak istedim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.Üretici bagaj kitinde Temmuz ayı sonuna kadar küçük bir indirim yapacağını bildirdi.Temmuz Ayı sonuna kadar fiyat vergiler ve kargo dahil 538 dolara geliyor.
Bilgilerinize.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.Üretici bagaj kitinde Temmuz ayı sonuna kadar küçük bir indirim yapacağını bildirdi.Temmuz Ayı sonuna kadar fiyat vergiler ve kargo dahil 538 dolara geliyor.
Bilgilerinize.

Arkadaşlar üreticinin yaptığı indirim için son 10 gün.Kitten almayı isteyen arkadaşımız varsa güncel.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
belliki teknik bilginde var..çok güzel bir çalışma olmuş..
izmirde olsaydın kesin yapardım..ama işimden ara vakit bulamıyorum..sen sanırım istanbuldasın..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
belliki teknik bilginde var..çok güzel bir çalışma olmuş..
izmirde olsaydın kesin yapardım..ama işimden ara vakit bulamıyorum..sen sanırım istanbuldasın..

Çok teşekkür ederim.Kocaeli'de yaşıyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba arkadaşlar.Elektrikli bagaj kitini monte edeli 6 ayın üzerinde bir zaman geçti.
Kitle ilgili herhangi bir problemim yok.Sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.Kit pistonlarının açılıp kapanırken çıkardığı seste de artış yok.

Yani sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.
Zaman zaman bagaj kitinin çalışma performans ve durumu ile ilgili buradan paylaşımda bulunacağım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.
Bagaj kitinin birçok emniyet ve özelliği var.Bunlardan biri de ayarlanabilir kapak yüksekliği.Bununla ilgili yakın zamanda bir video hazırladım.
İyi seyirler.

allegro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba konuya cevap yazmıştım ama yanlıslıka silindi sayın befe Megane 4 2017 sedan touch Plus aracıma uygulama olursa yaptırmak isterim iletişime geçmek ısterım mümkünse,selamlar.