1.0.15.1 Navigasyon Aktif Etme Çözüldü

un4saken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sese bakmadım açıkçası, navigasyonu da kullanacağımı pek sanmıyorum çok acil durumlar haricinde. Android auto çok daha iyi google harita ile. Hem trafik verisi var hem de sürekli güncel harita. Hatta Sygic de android auto destekli artık, ikisi fazlasıyla yeterli. Medianav'ın navigasyonu ve haritası kötü geliyor bunları görünce. Sadece internetin olmadığı ya da telefon arızası durumlarında kullanırım şahsen. Pek hoşuma gitmedi

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sese bakmadım açıkçası, navigasyonu da kullanacağımı pek sanmıyorum çok acil durumlar haricinde. Android auto çok daha iyi google harita ile. Hem trafik verisi var hem de sürekli güncel harita. Hatta Sygic de android auto destekli artık, ikisi fazlasıyla yeterli. Medianav'ın navigasyonu ve haritası kötü geliyor bunları görünce. Sadece internetin olmadığı ya da telefon arızası durumlarında kullanırım şahsen. Pek hoşuma gitmedi

Açıkçası orjinal navigasyon herzeman daha iyidir, ülkemizde tek sorun TMC RDS sıkıntısı var teterli kapsma alanı yok. 1.0.15.1 sürüm navigasyon butonu için şimdilik acele etmeyin navigasyon sesi alınamıyor. Fransız geliştiriciler şuanda üzerinde çalışıyor. 😉
Bu nedenle açıklamaya bunu ekle istersen. 👍

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emegı gecenlerın emegıne saglık

burakcankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

1.0.13.3 sürümlü cihazı 1.0.15.1 e yükselttim ve navigasyon gitti öncesinde sorunsuz çalışıyordu. Buradaki dosya ile işlem yaptım navigasyon geldi ama başlangıçtaki kabul et yazısı pasif bunu nasıl düzeltebiliriz ?

CanMansur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar linkteki dosyayı nasıl kuracağız acaba

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar linkteki dosyayı nasıl kuracağız acaba

Merhaba Önce bir USB belleğe ihtiyacınız var

USB belleği Fat32 olarak bilgisayarda biçimlendirin => İndirdiğiniz dosyayı USB belleğe kopyalayın => Arabanızı çalıştırın ve USB belleği Media Nav'a takın => Güncelleme uyarısına devam deyin ve başlatın => İşlem bittiğinde teyip ekranı açılınca USB yi çıkartın .

CanMansur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. Peki 1.0.15.1 sürümünde video oynatma da var mı acaba

cemalbalcik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam soket yeri var evet. Soketi ben de internette gördüm. Fakat Soket ile cihazı birbirine bağlayan ara kabloya da ihtiyacımız var. Ben oradaki kapağı sökmedim. Belki de ara kablo orada mevcuttur. Eko tuşu koymasalar da tesisatı olduğu için bu şekilde düşünüyorum.

1.0.13.2 için navigasyon yükleyenler var. Bu işlem için 100 lira istiyorlar. Konuyu açan arkadaşın dosyaları benim sürüme uyumlu ise denemek isterim. Yıllarca İgo kullandım, ben memnundum açıkcası. Para da vermek istemiyorum. Bir şekilde internete düşecek zaten. 1.0.13.2 için internette ilgili dosyayı daha bulamadım.

Faz 1 touch babamda, Faz 2 touch bende var. Benim araçta ciddi bir iyileştirme var. Fakat 2020 yılından sonraki touch paketleri resmen öldürdüler. Joy paketlere touch demeye başladılar ve touchlardaki bileşenleri ekstra satmaya başladılar. Clio 5 lerde durum daha vahim. İlk 6 aydaki üretilen araçlar ile sonraki seri arasında ciddi bir kalite farkı var. Maliyeti daha ne kadar düşürebilirler bilemiyorum ancak bu konuda oyak renault gerçekten uzman:)

Not : Procar sayesinde navigasyonu aktif ettim. Konuyu açan arkadaş yarımcı olursa 15 versiyonuna yükseltip tekrar navigasyon yükleyeceğim.

Hocam 1.0.13.2 için video oynatma nasıl yükleniyor bilginiz var mı?