1.2 clio 4 hiz denemesi

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç 2013 1.2 joy 16v 75hp olmaz olmaz demeyin şansınızı deneyin :) araçlar yürür ama yürütene ;)

attachment.php

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rot balanslik bi durum dgl okdr sallanmyr direksiyon kucuk bi titreme aracin ekraninda aracin lastik basinclari dusuk olunca uyarmyrmu . O ekranda gunes gormeyen bi yoldan inydum buzlanma riski yazdi dusuk basinc oluncda yazar heralde

bizim araçlarda lasitk basınç sensörü olduğunu sanmıyorum, olsada çalıştığını :)

lastiklerim 16ya kadar düşmüştü çivi vardı onda bile ben herhangi bir uyarı görmedim.

zaten size önceki yazılarda önerilen düşük olmasına karşılık değil, tam aksine lastiklerini fazlasıyla şişik olabilir, olmaz demeyin kontrol ettirin bana olmuştu ve aynen tarif ettiklerinizi bende yaşıyordum normal basınçlarına getirdiğimde araç tamamen değişmişti.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Max hız limiti 165 olan arabaya 190 nasil yaptırdılar yapanlar nasil kullandılar bi açıklasınlar çok merak ettim... ben 150 km hıza 4. Viteste çıktım sonra 5 e alıyorum yinede gitmiyor maksimum 162 yi gördüm.
Aynı motora sahip yeni symbol ile yaptığım hız, buyur kardeşim...

attachment.php

ozse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bu sene antalya ve çanakkaleye gittim,antalya ya giderken 160 gördüm ama daha zorlamadım
fazlasınada gerek yok zaten

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokuş aşağı mi bu 190 lar düz yol mu? devirli kullanarak gidiyorum ama daha hizlanmiyor ..bilmediğimiz bi püf noktası mi war?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php
instagramdan aldım ama hehe yokuş aşağı çatlasa bu 200 olmadı...

umut67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun yne denedm 130 kmh cktgmda arac titryr motordan cok ses geliyor bu arac 190 kmh gelince daha cok titremezmi bu hiza ckanlarin araci titremiyrmu cok bagrmyrmu aracm dha 560 km d fln km artinca duzelirmi nasil olur bu arada aracim 100 kmd 8.2 lt yakiyr nasil sizce ilk zmanlarda 9 lt flandi

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BMW ye bile binseniz belli bir hız ve devirden sonra motor bağırmaya başlar siz her araç titrer demiyorum ama hiç bir motor sessiz bir şekilde limitlere ulaşamaz ne marka olursa olsun döndürdüğü devir arttıkça ses titreme artar benim attığım resim düz yol otoban yokuş aşağı değil aracımda cia ve performans son susturucu var ama yokken de uzuyordu ses geldi titredi yan yattı çamura battı dersen ideali 90kmh bizde her gün her dakika gazlamıyoruz uygun yer zaman ve zeminde boşluk dolduruyoruz ;)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
130 da öyle titreme olmaması lazım, aracınız yeni lastik havalarına baktırın servise sorun garanti kapsamında sonuçta, 130 da titreyen arabayı bırak at arabası bile 130 da titremez.