1.5 dci 80 bg enjektor sorunu

Aydogann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. bende fren lambasının duy undaki oksitlenmeden motor arızası almıştım. megane lar boyle. alakasız yerden alakasız hatalar alıyorsun. amerikan park yüzünden de direksiyon arızası vermişti.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan degil sadece bu son nesil renault larin alayi boyle ozellikle enjeksiyonu kontrol ettiriniz uyarisini yada enjeksiyon arizasi nedeniyle stop a cekmeyi ve varsa bunlarin yaninda cruise kontrole ariza yazmayi arabalar aliskanlik edinmis her seye bu hatalari veriyor arkadasin basina klima munsirinden cikmis. Benim basima mazot filitresinden ve motor yagindan geldi. Arabaya baska bi ariza yazmamislar var yok enjeksiyon.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar renaultla gecirmis oldugu su 6 aylik donemimde anladimki araba herseye enjeksiyon hatasi veriyor. Kisaca basimdan gecenler motor yaginin visikotisesi bozuldu yani yagin omru bakim zamanindan once bitti enjeksiyon hatasi verdi. Mazot filitresi degisimi sonrasi sondasi yerine tam oturmamis verdi. Mazot hava yapti verdi. Partikul filitresi tikandi verdi. Artik ben alistim enjektor arizasi yazdimi enjektorlerden baska hersey arizali olabilir ona gore davranin iciniz rahat olsun;) Aracim laguna iii 2.0dci execulisive 2011

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi