1.5 dci megane 4 lerdeki otomatik vites sorunları

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dci megane 4 lerdeki otomatik vites sorunları Nelerdir? Tecrübelerinizden bahsedin?

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vitesi bilmem ama frene basıp çekerken rahatsız edici bir vuruntu, yavaşlarken silkeleme ve başından savuşturup lanet olsun dedirten servisler var

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vitesi bilmem ama frene basıp çekerken rahatsız edici bir vuruntu, yavaşlarken silkeleme ve başından savuşturup lanet olsun dedirten servisler var

Abartmlşsınız. Gerçekçi bir yorum yazın. Servisler çok iyi. Kimse bsşndan sağmıyor. Diğer markaların servislerini görseydin böyle konuşmazdın

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
scale servisler maalesef içler acısı, en azından İstanbul daki servisler çok fazla yoğun ve bu sebepten dolayı kalite düşüklüğü bence var. Araç iyi güzel fakat satış sonrası destek kalitesiz kalıyor benimde görüşüm bu şekildedir. Sırf bu sebepten İstanbul dışında bir servise gidip hengame içinde değil rahat rahat ustanın bakım yapmasını bile düşünüyorum.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
scale servisler maalesef içler acısı, en azından İstanbul daki servisler çok fazla yoğun ve bu sebepten dolayı kalite düşüklüğü bence var. Araç iyi güzel fakat satış sonrası destek kalitesiz kalıyor benimde görüşüm bu şekildedir. Sırf bu sebepten İstanbul dışında bir servise gidip hengame içinde değil rahat rahat ustanın bakım yapmasını bile düşünüyorum.

İstanbul da herşey rezillik tabi çeken bilir

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef istanbul servislerinde bir takim sikintilar var ve sayisi artmadikca artik altindan kalkilacak gibi de degil.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef istanbul servislerinde bir takim sikintilar var ve sayisi artmadikca artik altindan kalkilacak gibi de degil.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Servislerle şikayetinizi dile getirin merkeze. Diğer şehirlerde böyle sıkıntı Yok

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle yorumumun arkasındayım. Diğer servisler kötü olabilir, ancak ortada apaçık olan sorunlarda ilgisiz tavırları kabul edilemez. Elbette genel merkezle görüşülüp tekrar çözüm yoluna gidilebilir. ama neden defalarca servise gidip gelelim. bunları dile getirelim ve yeni araç alacaklar da bilsin. ya da servisler ayağını denk alsın. yorumlarım gerçekçidir. gidip geldiğim servisler ve yapılan ve yapılmaya işlemlerim de bellidir. ne kimseyi karalarım ne de boş yere överim. neyse o

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her servis bir değil servisini değiştirin ; sonuçta puanlama yapılıyor.

muratbirlik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis arabadan anlamıyorki iyi olsa ne kotu olsa ne. MErkez fabrikadan veya Fransadan bilgi gelmeden bir sey diyemiyorlar.
ben makina mühendisiyim bana bile yaptıkları acıklamaları duysanız gülmekten olduruyorlar beni.