ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Evet beyler herkes aracında ne eklemeler oldugunu yazsın burda hepimiz 1.5 dci , 2.0 dci kullanıcısıyız . liste olusturcam alınan gucler sonuclar nelerse gormus karsılastırmıs olcaz bırbırımız ıle bu konulardada tartısmıs olcaz .

1 ) Muratcantona : Laguna 1.5 dci
Custom Yazılım
Egsoz sistemi
Egr iptal
K&N filtre

Sadece yazılımla 142 HP dynoda

2) Usta : Kangoo 1.5 dci

Başel Chip
110 HP 260 nm

Son düzenleme:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Bende 1.5 dci laguna var

orta agresif bir yazılım la sadece dynoda 142 hp verdı suanda buna ek olarak egr valve iptalı var k&n filtrem var , egsoz sistemim var ( katalızor duruyor )

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
BaselTuning tarafından yapılan ChipTuning sonrası yaklaşık 110 HP güç ve 260 NM Rork elde ettik,orjinal hali 85 HP ve 200 NM Tork idi,dci nin performansından ve yakıt tüketimindeki cimriliğinden çok memnunum...:eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
BaselTuning tarafından yapılan ChipTuning sonrası yaklaşık 110 HP güç ve 260 NM Rork elde ettik,orjinal hali 85 HP ve 200 NM Tork idi,dci nin performansından ve yakıt tüketimindeki cimriliğinden çok memnunum...:eyv
hızlanmalar nasıl degıstı mustafa abı ... bende yazılımı değişmeyi dusunuyorum tork yok sıkıntı oluyor ama yuksek hızlarda ıyı

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok samimi bir arkadaşımın Laguna 3 1.5 dci aracı yine Başel chip tarafından çiplendi.
Kendisi yoğun olduğundan siteye giremiyor.
Yakıt tüketimi ve performans konusundaki İyileşmenin bariz belli olduğunu belirtmişti.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Çok samimi bir arkadaşımın Laguna 3 1.5 dci aracı yine Başel chip tarafından çiplendi.
Kendisi yoğun olduğundan siteye giremiyor.
Yakıt tüketimi ve performans konusundaki İyileşmenin bariz belli olduğunu belirtmişti.

Abi bellidir bende ılk yaptıgımda barız bı ıyılesme vardı bakalım dahada gelıstırcem bu donemlerde bı kac degısıklık daha yapcam baya bı degısım olcak ama yazılım degısımı ıcın hazırlıorum kendımı hedef 170 hp lerde sonra degısıklıklerle :D

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bellidir bende ılk yaptıgımda barız bı ıyılesme vardı bakalım dahada gelıstırcem bu donemlerde bı kac degısıklık daha yapcam baya bı degısım olcak ama yazılım degısımı ıcın hazırlıorum kendımı hedef 170 hp lerde sonra degısıklıklerle :D

Henuz dynoya sokamadık aracı,
fırsat olmadı hiç galiba...
aslında bizde çok mesak ediyoruz ne çıkacağını ama ben bi daha kurcalayayım bakim

170 bg mi
Naptın sen ya
Motoru bırak yerinde kalsın
neden kucağına almak istiyonki :D:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Henuz dynoya sokamadık aracı,
fırsat olmadı hiç galiba...
aslında bizde çok mesak ediyoruz ne çıkacağını ama ben bi daha kurcalayayım bakim

170 bg mi
Naptın sen ya
Motoru bırak yerinde kalsın
neden kucağına almak istiyonki :D:D

yok şuan yapmadım daha :D yapıcaklarımla suanda yaklasık 150 hp cıvarlarında olmalı ... abı en guclulerden bırını yapmak amacım :D arabaya napsam yurumez kasa hantal ama en son 1.5 dci edc lı megane ıle denedık bızım sıteyede uye tunanın aracı onun 130 hp cıvarı olmalı 2. viteste 2 kere denedık 3. viteste 1 kere denedık ne onda baslagıcta hata ne bende vardı .. depolar aynı dolulukta kendı kılolalarımız esıt ama arac kılo farkını bılmem . 1. denemede baslıoruz 2. vites 60 km hızda öne atlıyor 3. vıtes 1 boy onde 4. vites ben yaklasıyorum hız 180 ne geldımı gecıyorum 2. denemede aynı bu sekılde oldu ama 3. viteste deneyınce yıne megane 3 kafa cıkardı ama ben aldım yuksek hız oldumu gıdıyor dusun hızda iş yok pek :D 2011 Megane 3 1.5 dci 110 hp edc sanzumanlı aracta esktra mehmet gazihan yazılım egr ıptalı K&N filtre vardı tek farkımız egsoz sıstemı

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın