1.9 DTİ Alize megane

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer Aracı Daha Almadıysan Bence Hiç Alma

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinden.com'a girin,dizel fiyatları 12-13-14 bin tl civarlarında 17-18 bin tl etmez.Bu arada ikinci el ne araba alırsanız alın zaten 1000-1500tl masrafı göze alıyosunuzdur demek.Bunun üstünede bide motor eklenirse araç size 15 bin civarına denk gelir hiçte mantıklı değil.Arkadaşlara soruyorum boya takıntısı nedir? sağ tarak boyalı ise boyalıdır bu neyi değiştirir:D zaten artık 2008-2009-2010 model araçlarda boya aranır sadece değişen ve şasiler kontrol edilir.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberkcim Araba çok eski araba değil 2004 model bunu yarın birgün satması var arabanın sol tarafıyla oynanmış diyor tabiki 2009 2010 model arabalardada oynanan parçalar var ama yarın satacağın zaman satamıyorsun bunu sende biliyorsundur.. Ki bu araç birde 1.9 dizel :)

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberkcim Araba çok eski araba değil 2004 model bunu yarın birgün satması var arabanın sol tarafıyla oynanmış diyor tabiki 2009 2010 model arabalardada oynanan parçalar var ama yarın satacağın zaman satamıyorsun bunu sende biliyorsundur.. Ki bu araç birde 1.9 dizel :)

İşte bu zihniyet yüzünden boya takıntıları var türkiyede.Yurtdışında boyanan araç daha makbuldür:D boya dert değil ee ben dolu nedeniyel tavanımı boyattım.Taş izlerinden dolayı kaputumu boyatcam.E şimdi benim araba 10 takla attı kafadanda duvara mı çarptı? Yoo arabanın boyası 10 üzerinden 10 bi bakan bir kez daha bakıyor:D

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav benim içinde yok boya takıntısı :) Ama millet öyle demiyor boya varsa kazalıdır diyor :) Hem benim anlatmak istediğim elden zor çıkarması yoksa arabanın sağ tarafı boyandı diye almazlar demiyorumya :)

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav benim içinde yok boya takıntısı :) Ama millet öyle demiyor boya varsa kazalıdır diyor :) Hem benim anlatmak istediğim elden zor çıkarması yoksa arabanın sağ tarafı boyandı diye almazlar demiyorumya :)

E bende diyorum ki tavan boyalı o zaman hiç almazlar:D kaput boyalı hiç almazlar:D neyse boya o kadar dert değil araç park halinde iken gelip çarpmıştır biri gösterin kaportacıya oynama varmı direkler sağllammı gerisi mühim değil.Ama dizel 1.9 mantıklı değil bence 1.6 16v LPG li çok daha ekonomik olur sonuçta 1.9 dizelin vergiside ağırdır

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence fiyatına göre gayet makul bir arac 178bin km çok ama neye göre bakımları zamanında yapılan hor kullanılmamıs bir 1.5 dci
450.000de kapak acanları tanıyorum gerçi cihangir abi daha iyi bilir benim bir tanıdıgımda var bundan gayet ekonımik bir araç kara dizel
10numara yag bile koysan yakıyor canavar yakıt ekonomisinde zaten bu motor eski sistem yeni nesil DCi teknoljisine aklınız gitmesin

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun sahibine bırakalım artık.. Biniciyseniz Ayberk arkadaşımızın dediği gibi direk, mirek, şasi ne varsa baktırın alın ama ben olsam para alabiliyorsam parayı alırdım.. :)

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte bu zihniyet yüzünden boya takıntıları var türkiyede.Yurtdışında boyanan araç daha makbuldür:D boya dert değil ee ben dolu nedeniyel tavanımı boyattım.Taş izlerinden dolayı kaputumu boyatcam.E şimdi benim araba 10 takla attı kafadanda duvara mı çarptı? Yoo arabanın boyası 10 üzerinden 10 bi bakan bir kez daha bakıyor:D

E bende diyorum ki tavan boyalı o zaman hiç almazlar:D kaput boyalı hiç almazlar:D neyse boya o kadar dert değil araç park halinde iken gelip çarpmıştır biri gösterin kaportacıya oynama varmı direkler sağllammı gerisi mühim değil.Ama dizel 1.9 mantıklı değil bence 1.6 16v LPG li çok daha ekonomik olur sonuçta 1.9 dizelin vergiside ağırdır

Bazı kalıpları bozmaya gücümüz yetmez..Çünkü gün geliyor bizde kendimizi düşünüyoruz..Satarken alıcının bu tavrı hoşumuza gitmiyor ama biz alırkende boyasız çiziksiz ilk elden sıfır tarzı araba istiyoruz..O yüzden bunu hoş görmemiz lazım,kim derseki ben boyalı araba alıyorum özellikle daha iyi o zaman bu değişir onuda kimse demez çnk akıl işi..Bu arada ayberk boyatmadan önce 2 3 foto çekeceksin satarken göstereceksin bu kadar :) Benimde arka kapımda boya var derin çizikten dolayı boyattım ama 20 taneye yakın foto çektim her açıdan vs o zaman adam sana takla açmışsın diyemez :) Neyse konu uzuyor alıcısına hayırlı olsun diyelim :)