1.9 DTİ Alize megane

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman adam sana takla açmışsın diyemez :) Neyse konu uzuyor alıcısına hayırlı olsun diyelim :)

İstiyosa desin yol orda başka araba mı yok:D beni bağlamaz.Fotorafları elimde boyacımın dükkanı belli.Kaportacımın yeri belli gider konuşur.Araba satarken dürüst olcan en iyisi o yok abi bilmiyodum yok ben 2 parça boyalı diye aldım ayağına yatmıcan.Benim arabamın her parçasında boya olucak yakında :D o yüzden sıkıntı yok alan alır almıyana araba çok piyasada

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstiyosa desin yol orda başka araba mı yok:D beni bağlamaz.Fotorafları elimde boyacımın dükkanı belli.Kaportacımın yeri belli gider konuşur.Araba satarken dürüst olcan en iyisi o yok abi bilmiyodum yok ben 2 parça boyalı diye aldım ayağına yatmıcan.Benim arabamın her parçasında boya olucak yakında :D o yüzden sıkıntı yok alan alır almıyana araba çok piyasada

Diyorum Sana 14 Bin Peşin :D

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Her güzelin bir talebi vardır tabiki :)

unknown

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sLm arkadaşlar bende 2003 megane 1.9 DTİ alize var ve cok memnunum konforuna görüntüsüne seriLiqine ve yakıt cımrıLiqine dicek yoqtur tavsiye ederim ama senin aLmayı duşunduqun aracın km. baya fazLaymış 200.000km motr gdıyo dye bıLıyorum ustaLar oyLe soyLuyo yani

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sLm arkadaşlar bende 2003 megane 1.9 DTİ alize var ve cok memnunum konforuna görüntüsüne seriLiqine ve yakıt cımrıLiqine dicek yoqtur tavsiye ederim ama senin aLmayı duşunduqun aracın km. baya fazLaymış 200.000km motr gdıyo dye bıLıyorum ustaLar oyLe soyLuyo yani

hoş geldiniz. kendinizi üye tanıtımları bölümünden tanıtmanızı rica ederim.

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim eniştede var 1.9 dizel megane 1.. motor rektefesi yok km şuan tam olarak 430.000 de.. arabada kazasız full orjinal ve en dolu modeli qw