1 aylik arabada sesler

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisde haklı , adamlar arac bakımı yaparak para kazanıyolar, senin benim araçtan gelen tıkırtı zıkırtı ses'e mi bakarlar, bakıma git çayın kahven gelir. ;)

5 sene sonra hiç müşterileri kalmayaınca sanayide bir dükkanda biri gelse iki vida sıktırsa para kazansam diye bakınırlar. şahsen yağ değişimini bile beceremeyen bir servise garanti süresi bittikten sonra hiç bulaşmam.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tür sorunları servisler çözmeyince "olur öyle..." dediklerinde nasıl bir yol izliyorsunuz, kendiniz mi düzeltmeye çalışıyorsunuz, yoksa bir grup oluşturup sesinizi duyurmaya çalıştınız mı?

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merkezine de mail attım aradım da herseyi yaptım

mguner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bugün beni mais aradı, bende satan firmanın çok iyi olduğunu ama randevu için başvuruma cevap gelmediğini belirttim, hemen arkasından servis arayıp randevumu ayarladı. En güzeli mais ile irtibata geçmek...

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozk991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar tamam kötülemeyelim ses çıkarmayalım uğraşmayalım. Peki ne yapalım. Bin bir tür zorlukla son model araba alıyoruz. En az 40 bin TL veriyoruz ve 10 yaşında arabada olmayan şeyler bütün hevesimizi kırıyor. Kim ne derse desin Clio'larda bu trim sesi ESP gibi standart donanım. Üç farklı Clio gördüm kullandım ve kullanıyorum. Üçünde de trim sesi var. Göstergeden geliyor, kapıdan geliyor, bagajdan geliyor, güneşlik bile ses yapıyor. Büyük hevesle aldığım Clio'yu 6 ay binmeden sattım valla.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar tamam kötülemeyelim ses çıkarmayalım uğraşmayalım. Peki ne yapalım. Bin bir tür zorlukla son model araba alıyoruz. En az 40 bin TL veriyoruz ve 10 yaşında arabada olmayan şeyler bütün hevesimizi kırıyor. Kim ne derse desin Clio'larda bu trim sesi ESP gibi standart donanım. Üç farklı Clio gördüm kullandım ve kullanıyorum. Üçünde de trim sesi var. Göstergeden geliyor, kapıdan geliyor, bagajdan geliyor, güneşlik bile ses yapıyor. Büyük hevesle aldığım Clio'yu 6 ay binmeden sattım valla.

Aracımı seviyorum ve Trim sesi ile mutluyum ;)

fatih53618

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yıldır kullandığım arabam beni soğutacak düzeyde sıkıntılar çıkarmadı. Biraz da takıntı. Bazen araba sürerken radyoyu kısıp arabayı dinliyorum. Tabi bu da takıntı haline geliyor belirli bir süre sonra. Normal olarak "0" aldığın bir arabanın da belli standartlarda olması bekleniyor. Fakat kabul etmeliyiz ki ne kadar ekmek o kadar köfte :) sessiz sedasız bir araba için biraz daha çalışmamız lazım malesef.

Sessiz sedasız deyince bu arada şunu sormak istiyorum... Ben zarzor hatırlıyorum o sesi... Gazlayınca "cıııuuffff" :anla diye bi ses çıkıyordu sanırsam ki turbo sesiydi. Bu ses artık gelmiyor kulağıma...Sizlerde de böyle mi?