1 nisan 2011 den sonra üretilen grand scenicler

ardu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 temmuz 2011 den sonra alınan grand sceniclerde bluetooth yok, usb yerine jaklı giriş koymuşlar.Neden bu özellikler olmadığını sorduğumda japonya depreminden ötürü radyasyonlu oldunu bahane ederek türkiyeye getirilmedini söylediler.Eller serbest modunda ise (Sizin araçlarda nasıl bilmiyorum ) kapılar ve pencereler açık alarak kartı alıp çıktığımda kapıları kitliyor.Aynayı kapatıyor.Ama pencereleri kapatmıyor.Bizim aldığımız model full paketli modeli.Sizlerin arabasında pencereyi kendisi kapatıyormu.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz üye tanıtımları bölümünden kendinizi kısaca tanıtırsanız sevinirz...

bizdede var grand scenic dediklerinin aynısı mevcut..eller serbestte maalesef kapatmıyor camları...bluetooth için bende aynı bahaneyi duymuştum:)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
camları kapı kolundaki düğmeye 2 defa basarak kapatıyoruz..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur sport tourer'ı sizden sonra almadı mı onda camlar kapanıyor...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi kapıdaki düğmeye basınca kapanıyor ama arabayı park ettin camlar açık çıktın eve dogru gidiosun kapılar kitleniyor ama camlar açık kalıyor..bidaha bakar karıştırırım azcık:) en güzel benim araba basıyorum düğmeye alayını kapatıyor:Dyemişim teknolojisini:D

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camların kapanmaması çok kötü özellik LTT de var illa kapı kolundaki tuşa bassan kumandadanda kapatılmıyor saçma sistem :))

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En güzeli kendin hükmetmen

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
La benim k.çı p.klu 19 bile caları kendi kapatıyor :D))))
tühhh size, grand scenic kapatamıyor haaa, tüüüü... :p

ardu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya araçta başka eksiklerde var kendilinden kararan ayna yerine manuel ayna,140w 4hp+4tweeter arkamsy müzik sistemi yerine 60w 4hp+2tweeter mono cd koymuşlar.Renault bayisine bildirdim.Genel merkezle görüşeceklerini söylediler.İnternet adresindende bende şikayet maili attım.