10 Şubat BURSA Buluşması

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ayaklarınıza sağlık arkadaşlar harika b,r buluşma olmuş :eyv evdeki hesap çarşıya uymadı evde bikaç iş çıkınca gelemedim :S kusura bakmayın, inş bir sonraki buluşmanızda Bursada olurum ve sizlerlede tanışıp güzel vakit geçiririm :eyv

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gümrük falan noluyor daghan abi ? :) sevindirme durduk yere beni

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayaklarınıza sağlık beyler :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık.:eyv

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelikle herkeze cok tesekkurler herkes bi sekilde zaman ayirdi geldi guzel seviyeli bi muhabbet oldu.. benim rs tampon yine baska bi bahara kaldi :) ugur kurtulusun yok ganka herzaman her bulusmada olujann ... cihan, abi sticker nedir canim saolsun sag taraf cok haif olmus ben onu halledicem bi sonraki sefer ama sanki sana ozel yaptirmisim gibi cuk oldu olcu :) gelen gelemeyen herkeze tekrar tesekkur gumruk islerinizde itina ile hallolur :)

Dağhan bende istiyorum abi mavi meganeye ama beyaz Renault Sport yazısı olsun çok pis kıskandım şimdi :)))))))))))

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık Bursa. Daha büyük buluşmalarda birlikte olabilmek dileği ile..

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayaklariniza saglik...

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dağhan bende istiyorum abi mavi meganeye ama beyaz Renault Sport yazısı olsun çok pis kıskandım şimdi :)))))))))))
neresine yapistircaz ona gore renk ve boyut ayarlayacagim.. sikinti yok bastirirz;)