10 Şubat BURSA Buluşması

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süpersin Bursa Ayağınıza sağlık arkadaşlar...

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelikle herkeze cok tesekkurler herkes bi sekilde zaman ayirdi geldi guzel seviyeli bi muhabbet oldu.. benim rs tampon yine baska bi bahara kaldi :) ugur kurtulusun yok ganka herzaman her bulusmada olujann ... cihan, abi sticker nedir canim saolsun sag taraf cok haif olmus ben onu halledicem bi sonraki sefer ama sanki sana ozel yaptirmisim gibi cuk oldu olcu :) gelen gelemeyen herkeze tekrar tesekkur gumruk islerinizde itina ile hallolur :)

eyvallah sğlasın dağhan. bu arada vektorelleri bana bi ara gönderir misin? Aynı boyut sarı bastırıcam bide kenarda dursun onlarda.

cihansenguler@gmail.com

sende mailini ver bende senin resimlerin 3000*4000 hallerini atayım...

tasdas59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelikle herkeze cok tesekkurler herkes bi sekilde zaman ayirdi geldi guzel seviyeli bi muhabbet oldu.. benim rs tampon yine baska bi bahara kaldi :) ugur kurtulusun yok ganka herzaman her bulusmada olujann ... cihan, abi sticker nedir canim saolsun sag taraf cok haif olmus ben onu halledicem bi sonraki sefer ama sanki sana ozel yaptirmisim gibi cuk oldu olcu :) gelen gelemeyen herkeze tekrar tesekkur gumruk islerinizde itina ile hallolur :)

müdür çözcem senin bu rs tampon işini olmucak böle :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah sğlasın dağhan. bu arada vektorelleri bana bi ara gönderir misin? Aynı boyut sarı bastırıcam bide kenarda dursun onlarda.

cihansenguler@gmail.com

sende mailini ver bende senin resimlerin 3000*4000 hallerini atayım...

Abi atıcam en yakın zamanda aklımdasında unutuyorum ;)

müdür çözcem senin bu rs tampon işini olmucak böle :)

hade bakalım bekliyorum senden öyle bir goll:)

Alper_404

Alper ATAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaçırmışız :/