161bin'de Ücretsiz İç Kapı Kolçakları Değişimi

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ziya ben de değiştirecem de kolçakları değişti mi seninkiler..bu arada ayrıntılı yazar mısın kolçakların nereleri değişti .

ön yolcu kolçağın cam açma düğmesi çerçevesi de değişti mi??
kolçaklar ne renkti??

Değişti, bakımı serviste yaptırınca değiştiriyorlar.

Sağ sol ön kolçaklar ve sürücü kolcağının yanında bulunan tüm camların düğmeleri bulunan kısmın dış çerçevesi değişti. Hepsi siyah renk.

cagdeg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sağ sol ön kolçaklar ve sürücü kolcağının yanında bulunan tüm camların düğmeleri bulunan kısmın dış çerçevesi değişti. Hepsi siyah renk.

tşk ettim o yolcu tarafındaki cam acma düğmesinin çercevesini kaynar suya kolcaklar gibi koymustum kötü oldu da:)

bu arada bana da bakım karsılıgı değiştirelim vites topuzuyla dediler

motrio :
yag + yag filtresi + buji + hava filtresi + tıpa =250

renault fix:
yağ + yag filtresi + polen +hava filtresi + tıpa =370

ikisinn arasında kaldım acıksası motrio yagı poleni hava filtresi nasıl ki

bu arada o kolcakları değiştirmek için de vites topuzu için 120 tl işcilik alacaklar

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk ettim o yolcu tarafındaki cam acma düğmesinin çercevesini kaynar suya kolcaklar gibi koymustum kötü oldu da:)

bu arada bana da bakım karsılıgı değiştirelim vites topuzuyla dediler

motrio :
yag + yag filtresi + buji + hava filtresi + tıpa =250

renault fix:
yağ + yag filtresi + polen +hava filtresi + tıpa =370

ikisinn arasında kaldım acıksası motrio yagı poleni hava filtresi nasıl ki

bu arada o kolcakları değiştirmek için de vites topuzu için 120 tl işcilik alacaklar

Motrio fren balatası tecrübemi ilk mesajda yazmıştım o yüzden orjinal renault tercih ediyorum bakımlarda. Yağ ve filtre konusunda nasıl bilmiyorum.

Ben sadece renault fix ücreti ödedim ayrıyetten kolçak takmak için vs işçilik ücreti istemediler.

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende kapı kollarını geçen hafta değiştirdim 5 sene kullandım orjinallerini msj attın renaulta düzenli serviste bakım yaptığım için üçretsiz değişimi kabul ettiler :) msj attıktan 3 gün sonra geri aradılar onay alıp parça siparişin gelmesiyle toplam 1 haftayı buldu değiştiler. araç kirliydi birde üstüne yıkayıp teslim ettiler :)

cagdeg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kardeşm benim o sordugum parcayı baska bi parcacıya da sordum var dedi ve satın aldım kolcakları 125 e yalnız gel gelelim o yolcu tarafındaki cam acma düğmesinin cercevesi gelmedi 2 haftadır adamı arıyorum göndermiyor allaha havale ettm artık surdada konu acmıstım yardım die
http://www.renaultclubtr.com/forum/megane-kulubu/102743-megane-2-kapi-kolu-yardimmmmm.html
http://www.renaultfanclub.com/megan...lubu/78234-megane-2-kapi-kolu-yardimmmmm.html
sen de o parca var mı... fazla tabiki kullanmıyorsan o parcayı

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yolcu tarafındaki yuvarlak parça benimde değişmedi, yeni gelen kolçakların içinden çıkmadı. Sanırım düğmeyle birlikte geliyor.