16BDE33 boyanan jantlar takıldı bakalım beğenecekmisiniz..

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hali daha yakısıklı olmuş birazda araç renigine göre değişir ama bu araca çok yakışmış

Alper_404

Alper ATAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bi çalışma olmuş

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmuş olmuş ne açık ne kapalı tam ortası iyi ki logoları boyatmamışsın :) Stickerlarda hoş detay olmuş güle güle kullan dağhan abi :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hali daha yakısıklı olmuş birazda araç renigine göre değişir ama bu araca çok yakışmış
teşekkür ederim canlısı daha güzel duruyor yooki prof makinamız çekimioz öle tabletle falan bu kadar oluo :)
Çok güzel bi çalışma olmuş
eyvallah abi.. ;)
Olmuş olmuş ne açık ne kapalı tam ortası iyi ki logoları boyatmamışsın :) Stickerlarda hoş detay olmuş güle güle kullan dağhan abi :)
ahaha o logolar direkten döndü furkan :) benim boyacı az daa ırzına geçiodu onların zor aldım elinden :) ama daha süpriiizlerim varr :) içerde değişik atraksiyonlar kopuyor yarın gelecekti ama yetişmedi bi aksilik oldu şu an aracı içi dalak böbrek sökük duruoo:)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahaha o logolar direkten döndü furkan :) benim boyacı az daa ırzına geçiodu onların zor aldım elinden :) ama daha süpriiizlerim varr :) içerde değişik atraksiyonlar kopuyor yarın gelecekti ama yetişmedi bi aksilik oldu şu an aracı içi dalak böbrek sökük duruoo:)
Aah ah megane'lı günlerim geliyo aklıma, canım sıkıldıkça iç aksamda sökülen ne kadar parça varsa söker kucaklar eve getirir gri karbon folyo kaplardım.sıkıldıkça tekrarlardım bu işlemi :D :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sefer bende söktüm kucakladım ama kargoya verdim :) bu seferki iş beni aştı agaaa:)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara..

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah dostum çok güzel olmuş rengi :)
bundan kac sene once hatırlamıyorum ama rs jantlarını ılk ben boyamıstım bu renge sonra patlama oldu herkez bu renkten yapmıstı :D gri arabayada en yakıscak jant rengı bence dogru secım yapmıssın :eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel olmuş :)
Bende istesem formatlarını ata bilirmisiniz :D