16BDE33 boyanan jantlar takıldı bakalım beğenecekmisiniz..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışmış,kazasız belasız.:eyv

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dağhan hocam bence rengi tam ayarında olmuş. ne çok koyu nede açık. gayet güzel merak etme. hele hele stickerlar inanılmaz güzel durmuş bana ayır lütfen 1 tane aynı stickerdan :) ilk gördüğüm yerde alıcam senden :)

kanqoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık güzel olmuş..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gayet Basarili Goruntu Sahane

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlar mükemmel iyi günlerde kullanın

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah;)
Maşallah dostum çok güzel olmuş rengi :)
bundan kac sene once hatırlamıyorum ama rs jantlarını ılk ben boyamıstım bu renge sonra patlama oldu herkez bu renkten yapmıstı :D gri arabayada en yakıscak jant rengı bence dogru secım yapmıssın :eyv
renk güsel ama iyi bir patlamaya sebep olmuşsun hacım:)

Maşallah güzel olmuş :)
Bende istesem formatlarını ata bilirmisiniz :D

Yakışmış,kazasız belasız.:eyv
cümlemizinki inşallah..

dağhan hocam bence rengi tam ayarında olmuş. ne çok koyu nede açık. gayet güzel merak etme. hele hele stickerlar inanılmaz güzel durmuş bana ayır lütfen 1 tane aynı stickerdan :) ilk gördüğüm yerde alıcam senden :)
renault sport jantlardakinden bahsediyorsan 2 tane kaldı sana ayırıyorum ikisinide nezaman nerde benden almak istersen gel buyur beklerim.. çay içeriz:) çaylarda benden .. ee daa napiim abi:)

Elinize sağlık güzel olmuş..
eyvallah ;)

Gayet Basarili Goruntu Sahane
eyvallah abi sattırmadın arabayı bana ;) bende uğraşıyorum.. büyük sözü dinledim memnunum:)

jantlar mükemmel iyi günlerde kullanın
eyvallah sizde bursadansınız sanırım sizide beklerim çaya ;)

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault sport jantlardakinden bahsediyorsan 2 tane kaldı sana ayırıyorum ikisinide nezaman nerde benden almak istersen gel buyur beklerim.. çay içeriz:) çaylarda benden .. ee daa napiim abi:)

valla gelirim çay içmeye. forumda bursa buluşması pek olmuyo bari biz mini bir buluşma yaparız. Acaip araba muhabbeti yapasım var :) Hatta yarın arabayı yıkamaya çıkabilirim. beklerim bende...

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla gelirim çay içmeye. forumda bursa buluşması pek olmuyo bari biz mini bir buluşma yaparız. Acaip araba muhabbeti yapasım var :) Hatta yarın arabayı yıkamaya çıkabilirim. beklerim bende...
söz vermemekle beraber bişeler yapmaya çalışacağım diyorum :) bu arada nerde yıkaacan makinayı..

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söz vermemekle beraber bişeler yapmaya çalışacağım diyorum :) bu arada nerde yıkaacan makinayı..

valla ya inönü caddesindeki opette yada temenyeri/hünkar köşküne çıkışta. bi çeşme var orda herkes arabasını orda yıkıyo bizim buralarda. güzel muhabbet felan oluyor...

beklerim hocam...