18 Oldum Sırada Ehliyet Var

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçtiğimiz günlerde 18 yasıma girdim.Ehliyet kursu aramaya basladım simdi.Bahcelievler-Bakirköy-Yenibosna civarında tavsiye edebilceğiniz pahalı olmayan hatta ucuz olan ehliyet kursları varmı :) Malum sırf formalite için gidicem kursa onun için en dandiği olsada olur yeterki ucuz olsun.Tavsiyelerinizi bekliyorum

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Öncelikle yasal ve kişiye özel haklarına kavuşmanı tebrik ederim. Sırf formalite olsun diye kursa gideceğini söylemişsin, yanı araba kullanıyorsun, sana göre kurs formalite ise ucuz kurs ama direk trafik büroya git çok iyi araba kullandığı söyle, onlar sana verirler...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun kardeşim

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle yasal ve kişiye özel haklarına kavuşmanı tebrik ederim. Sırf formalite olsun diye kursa gideceğini söylemişsin, yanı araba kullanıyorsun, sana göre kurs formalite ise ucuz kurs ama direk trafik büroya git çok iyi araba kullandığı söyle, onlar sana verirler...
Kurs formalite dememdeki sebep araba kullanmayı biliyorum,sınavlarda sordukları soruları önceki senelerde merakımdan çözmüştüm sınavı geçebilicek kadarda puan yapmıstım.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ama kurs da direksiyon eğitimi de veriyorlar, genede formalite olarak bakma olaya bilemediğin birşeyleri direksiyon eğitimi sırasında öğrenebilir, bu öğrendiğinde senin ileride karşına çıkan bir durumda birinin yaşamasına senin yaşamana yardımcı olabilir.

CaLLoW

Burak Uyanık,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sefaköy mercan sürücü kursu
eğitim aracıda şahin mis gibi orası ucuz :D

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sefaköy mercan sürücü kursu
eğitim aracıda şahin mis gibi orası ucuz :D
Sahin iyiymiş ya :) yabancılıkda cekmem cocuklugumda bizdede sahin vardı

CaLLoW

Burak Uyanık,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen bence yinede biliyorum ayağına yatma yazılı sınavlar zorlaştı direksiyon sınavı 1.30 saate çıktı kurs fiyatlarıda baya yükseldi 500 600 en ucuzu ne kadar iyi bilirsen bil hiç bir dersini kaçırma zaten istesende kaçıramazsın çünkü milli eğitim bakanlığı sürücü kurslarına devam zorunluluğu getirdi 2 kere derse gelmeyenin dosyası kapanıyor. Unutma ki Bildiklerin Bilmediklerinin Yanında Okyanusda Damla... :eyv

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen bence yinede biliyorum ayağına yatma yazılı sınavlar zorlaştı direksiyon sınavı 1.30 saate çıktı kurs fiyatlarıda baya yükseldi 500 600 en ucuzu ne kadar iyi bilirsen bil hiç bir dersini kaçırma zaten istesende kaçıramazsın çünkü milli eğitim bakanlığı sürücü kurslarına devam zorunluluğu getirdi 2 kere derse gelmeyenin dosyası kapanıyor. Unutma ki Bildiklerin Bilmediklerinin Yanında Okyanusda Damla... :eyv
öğrenmenin sınırı yok zaten.Sınav ne kadar zor olursa okadar iyi olur benim için.Sbs ygs lys derken iyice alıstım zor sınavlara.bide bu zor olsun en azından alıskanlık bozulmaz :)

CaLLoW

Burak Uyanık,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
azmin sonu zaferdir paşam inşallah alırsın başarılar sana :)