18 Oldum Sırada Ehliyet Var

purmol

Bilgi Girilmemiş
sen bence yinede biliyorum ayağına yatma yazılı sınavlar zorlaştı direksiyon sınavı 1.30 saate çıktı kurs fiyatlarıda baya yükseldi 500 600 en ucuzu ne kadar iyi bilirsen bil hiç bir dersini kaçırma zaten istesende kaçıramazsın çünkü milli eğitim bakanlığı sürücü kurslarına devam zorunluluğu getirdi 2 kere derse gelmeyenin dosyası kapanıyor. Unutma ki Bildiklerin Bilmediklerinin Yanında Okyanusda Damla... :eyv

Nasıl 1 buçuk saat yav . 150 km yol mu yaptırıyorlar ne yaptırıyorlar . :D İşe bak kafayı yemişler :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kurslar genelde 700 Liradan kapı açıyorlar,buna birde Emniyete ehliyet için verilen 435 Lira eklenince oldukça tuzlu bir fiyata geliyor,bu yüzden iyi bir kurs eğitimi almanı tavsiye ederim...
Yenibosna Erkullar Sürücü Kursuna gideyim dersen kurs ücretini 500 Liraya ayarlatırım kardeşim...
Sana toplam maliyeti Emniyete yatacak olan para ile birlikte 935 LİRA olur...

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun :) Kursa formalite gözüyle bakma gerçekten. Bende o gözle bakıyordum ehliyetimi alırken. Hatta direksiyon eğitimlerinde arabayı ilk süren bendim ve hoca bana "ne geliyorsun sen kursa, sınavdan 1 gün önce gel güzergahı öğrenirsin yeter" demişti. Ben de "araba sürcem ben" diye yanıt vermiştim. :D
Oradaki direksiyon eğitimi bana çok şey kattı. Hiç olmazsa pratik olmayı öğretti. O pratiklik de çok işime yaradı. Bu yüzden zorunlu olmasa bile gitmeni tavsiye ederim. :)

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kurslar genelde 700 Liradan kapı açıyorlar,buna birde Emniyete ehliyet için verilen 435 Lira eklenince oldukça tuzlu bir fiyata geliyor,bu yüzden iyi bir kurs eğitimi almanı tavsiye ederim...
Yenibosna Erkullar Sürücü Kursuna gideyim dersen kurs ücretini 500 Liraya ayarlatırım kardeşim...
Sana toplam maliyeti Emniyete yatacak olan para ile birlikte 935 LİRA olur...

Salı günü dersaneye giderken yanına gelirim orda detaylı konusuruz abi.Büyük ihtimalle senin önerdiğin yere gidicem 1aydır arastırıyorum 600liradan asagı bulamadım

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- yaşın olmuş hayırlı olsun. ehliyet kursuna sırf gidiyor olmak için gititm hani formalite arkadaşlarla takılmak için qw
- sonuç 90-95-90 direksiyondan 95 aldım kafa kuş 3 Senedir :D

malimali1

MaLi-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben izmirde yazıldım kursa 350 tl kurs ücreti 50 tl yazılı sınav 60 tl direksiyon sınavı oducem bide emniyete falan para verilcek 13 nisandada sınavım var inş. geçeriz

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden Hayırlı Olsun :)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende araba kursuna formalite olarak bakiyordum hic bi derse direksiyon dersine bile gitmedim zaten tanidikti kendisi soyledi gerek yok diye sorular coz gecersin dedi zaten araba surmeyi de o ogretmisti ama yinede hicbirine gitmem dersen en azindan bi kere sinava girecegin arabayi sur cunku debriyaj kavrama fren vs bi ogren zorlanma sinav esnasinda :)

Iphone 4s 64Gb Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.