2 Tekerlekli Otomobili Muayeneye Nasıl Sokayım ?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

İyi dedin başkan yarın koyayımda olayı net olarak bileniniz yokmudur yaw çarşamba dünya yol gidecem boşu boşuna dönmeyeyim bana tüv'de pek bakmazlar gibi geliyor ama?mantığımda hadi oradan diyor
:aytuğYokmu yani ruhsatında traktör,biçerdöver,hovercraft,yat,lokomotif filan yazan yanlışlıkla dikkatli bakın yawhehetöbe töbe vede ya sabırrroadfox

Ruhsati Duzelttirmeden Gitme Abi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehehehepardon kimin:aytuğve niye herkes bu soruyu bana hiç duraksamadan soruyor zoruma gidiyor üstüme alınacağımdır neredeyse yaw cıx cıx cıxhehehehehehe
Yok Abi estafurullah , bir kusurumuz varsa affola :)

Yani demek istediğim , hiç alakan olmayan yerlerden yüklü meblalarda borçlu çıkıyorsun :D bu yetmezmiş gibi motorsikleti otomobil olarak yazmışlar hehe

Hani motor numarasını yanlış yazsalar anlarım , adam koskoca motorsiklete araba demiş :yer

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ruhsati Duzelttirmeden Gitme Abi

Oyyy oy o işte bana yıkılır şimdi:sinirliSabahın körü Uncalı,oradan Sütçüler,oradan Kundu:sinirliGitti koskoca gün:mad:Ha birde 1 günde olmaz derler tamam:deli

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Oyyy oy o işte bana yıkılır şimdi:sinirliSabahın körü Uncalı,oradan Sütçüler,oradan Kundu:sinirliGitti koskoca gün:mad:Ha birde 1 günde olmaz derler tamam:deli

Bu Gün Yarın Gel Dedilermi İnsanın Gerçekten Psikoloji Sinir Sistemi Falan Komple Gidiyor

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

Mesafeyi Bilmem Ama Vekalet Sorarlar Sirket Adinaysa
Hem Muayenede Hem Trafik Tescilde
Cok Sira Yoksa Trafikde Kolayca Halledersin
Bende Goturecem Bu Hafta Bir Arac
Muayeneye İyi Dedin Ruhsati Bir İnceleyim Gidip Donmeyeyim

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Mesafeyi Bilmem Ama Vekalet Sorarlar Sirket Adinaysa
Hem Muayenede Hem Trafik Tescilde
Cok Sira Yoksa Trafikde Kolayca Halledersin
Bende Goturecem Bu Hafta Bir Arac
Muayeneye İyi Dedin Ruhsati Bir İnceleyim Gidip Donmeyeyim

Aaaaa doğru yawww:aytuğBunların hepsi bizim patronun bir akrabasının üzerine yapıldıydı galibahehegitsin halletsin o zaman hoş ben iş aşkı ile yanıp tutuşuyorum ama kısmet değilmiş tühhhhh ne üzüldümmmhehea2'si vardır umarım o zat-ı muhteremin:aytuğ:aytuğ:aytuğhoş bu durumda b'de lazım?Yok yok aslında hem a hem b2 lazım ay nasıldıheheoh yaw keyfim yerine geldi azıcık demek ben yaptıramam ha teyy teyyy:halay:halay:halay

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Aaaaa doğru yawww:aytuğBunların hepsi bizim patronun bir akrabasının üzerine yapıldıydı galibahehegitsin halletsin o zaman hoş ben iş aşkı ile yanıp tutuşuyorum ama kısmet değilmiş tühhhhh ne üzüldümmmhehea2'si vardır umarım o zat-ı muhteremin:aytuğ:aytuğ:aytuğhoş bu durumda b'de lazım?Yok yok aslında hem a hem b2 lazım ay nasıldıheheoh yaw keyfim yerine geldi azıcık demek ben yaptıramam ha teyy teyyy:halay:halay:halay
Moralini Bozmak İstemem Abi Ama Dereyi Görmeden Paçaları Sıvama Derim :)

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayenede kimlik dışında bir belge sormuyorular.
Sadece ayda bir defa kendi adına olmayan bir aracın muayenesini yaptırabilirsin öyle bir kuralları var.
Ama trafikteki işleri sizin yapabileceğinizi sanmıyorum. Size işin eğlencesi kalıyor :D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul