2 Tekerlekli Otomobili Muayeneye Nasıl Sokayım ?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Araç şahıs aracı ise Aracın muayenesini yaptıracak kişi eğer araç sahibi ise aracın muayenesini yaptıra bilir ancak araç şahıs aracı ve aracın muayenesi ruhsat sahibi değilde başka bir kişi yaptıracaksa muayene yaptıracak olan kişi son bir ay içerisinde başkasının adına kayıtlı başka bir araca muayene yaptırmamış olması gerekmektedir eğer son bir ay içerisinde başka bir araca muayene yaptırmamışsa bu aracın muayenesini yaptıra bilir...

:sinirli:sinirli:sinirli

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Aaaaa doğru yawww:aytuğBunların hepsi bizim patronun bir akrabasının üzerine yapıldıydı galibahehegitsin halletsin o zaman hoş ben iş aşkı ile yanıp tutuşuyorum ama kısmet değilmiş tühhhhh ne üzüldümmmhehea2'si vardır umarım o zat-ı muhteremin:aytuğ:aytuğ:aytuğhoş bu durumda b'de lazım?Yok yok aslında hem a hem b2 lazım ay nasıldıheheoh yaw keyfim yerine geldi azıcık demek ben yaptıramam ha teyy teyyy:halay:halay:halay
Yirttin Desene

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Unutmadan Bir Fotosunu Alip Bu Konuya Koy Abi Efsane Olur Bu Konu Net Camiasinda

Buyur sana efsane foto başkan:aytuğadamlar hala diyor abi sen eski kurtsun mutlaka böyle halledersin muayeneyi:pislik

gj70w.jpg

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Buyur sana efsane foto başkan:aytuğadamlar hala diyor abi sen eski kurtsun mutlaka böyle halledersin muayeneyi:pislik

gj70w.jpg

Demek Ki Var Bir Bildikleri Abi Tilki Abi Aslansin Kaplansin Sen Yaparsin ;)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Aslansin Demiyoruz Ya Bosuna Mi Bir Donsen Arkaya Nede Olsa Kralsin Mecburen Fren Yapacaklar Da

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Aslansin Demiyoruz Ya Bosuna Mi Bir Donsen Arkaya Nede Olsa Kralsin Mecburen Fren Yapacaklar Da

Eyvallah başkan bak kanımda bir şeyler kıpırdanmaya başladı birden sahi ya:aytuğ