20 saat uğraştan sonra orjinal haline döndük

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabaya 1 no cam filmi, expression jantı, biraz alçaltma spor yay.app plaka. sonrada güzel bir cila. başka birşeye gerek yok araba gösteriyor kendini zaten..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabaya 1 no cam filmi, expression jantı, biraz alçaltma spor yay.app plaka. sonrada güzel bir cila. başka birşeye gerek yok araba gösteriyor kendini zaten..

bende bu alçaltma işini hiç anlamam.
mühendisler kaza testi yaptırıyor arabaya, ölçüyor biçiyor, amortisör gerilimlerini, ön tekerlere binen yükü vs..vs..
o ufak dokunuşlar arabanın güvenliğini bozabilir bence

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu alçaltma işini hiç anlamam.
mühendisler kaza testi yaptırıyor arabaya, ölçüyor biçiyor, amortisör gerilimlerini, ön tekerlere binen yükü vs..vs..
o ufak dokunuşlar arabanın güvenliğini bozabilir bence
megane 2 ler doğuştan leylek arabalar.. lastik ile çamurluk arasına kedi girip uyuyor.. alçaltmada spor yay kulanacak eibach 5 cm yay.. öyle kesme biçme yok.. sıkıntı olmaz..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok yok ben resmen arabayı siyaha bogmusum yeni fark ettım . Yapılanları çıkardıkca araba kendıne geldi :D M3 cıtayı bile çıkardım :D

Şimdi yapılcaklar sade olucak

1numara ön cam dahil 3m cam filmi

aynalar siyah parlak folyo

clio 4 siyah tabanlı jant yada eskıye dönücez kışlıklar çıktıktan sonra exprisson jantına

8000klık exnonlarda gelmıstı onlarıda takarız tamam dışı :D gene canım isterse m3 çıtayı zımpara macun astar işleminden sonra piano black tarzı parlak siyaha boyatıp takabilirim

Artık iç tarafına yogunlasıcaz dabıl teyip 2 kafalık ekran bide arkaya bas attıkmı yeter :D

krizi fırsata çevirmek diye buna denir:) yeni planların için başlama nedenin oldu:)

yorgunluğuna değmiş. maşallah megana, orjinal hali çok güzel görünüyor. istersen karşısına geçip alıcı gözle tekrar bak belki orjinal kalsın dersin:)

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 ler doğuştan leylek arabalar.. lastik ile çamurluk arasına kedi girip uyuyor.. alçaltmada spor yay kulanacak eibach 5 cm yay.. öyle kesme biçme yok.. sıkıntı olmaz..

Beni bilgilendirdiğin saol kardeşim hiç anlamıyordum zaten :)Daha önce ben hiç duymamıştım bende kestirmeyi düşünüyordum tanıdığım bi şahinci arkadaş vardı o gel keseriz dediydi :D :D

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
krizi fırsata çevirmek diye buna denir:) yeni planların için başlama nedenin oldu:)

yorgunluğuna değmiş. maşallah megana, orjinal hali çok güzel görünüyor. istersen karşısına geçip alıcı gözle tekrar bak belki orjinal kalsın dersin:)

Orjinalliğini bozmucam abimde film felan gene şart bu sefer 1 numara önler dahil film atıcam ufak tefek değişikler olucak jantlar alınıcak işlem tamamdır . Orjinalliği daha çok hoşuma gitti ama filmsiz çıplak gibi kaldım :D

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aman aman sakın kestirme!!