2001 Megane Coupé Otomatik Vites Hikayem

can604

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
makine gergin :eyv

alirizaatilla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah araçınıza güle güle kullanın kazasız belasız t5 ampuller çok iyi oldu yapmam lazım :)
bide boya maliyeti bel altı ne kadara maal oldu teşekkürler ...

Merterak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
T5 ampulleri benimde yenilemem lazım fakat nasıl açıldığı hakkında fikrim yok anlatırsanız sevinirim

ugurcan93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler, kaporta boya maaliyeti bana 1700tl ye patladi. Icinde farlarin, stoplarin temizlenmesi ve o ufak kazanin tamirati da vardi. Ayrica jantlari da hediye olarak boyadi ustam.

T5 ampuller icin guzel bir yazi yazacagim soz sizlere 1-2 hafta icerisinde. Ankarada havalar buz gibi o yuzden yeltenemedim bir turlu. Hava isininca rahat rahat yapmayi dusunuyorum.

Bugun 3.5 cm eibach yay ve orjinal
amortisorler aldim taktirdim. Resimlerini paylasacagim :)

alirizaatilla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beklemedeyiz ozaman :)
custom coilover düşünseydiniz dahamı güzel olurdu?

Merterak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler, kaporta boya maaliyeti bana 1700tl ye patladi. Icinde farlarin, stoplarin temizlenmesi ve o ufak kazanin tamirati da vardi. Ayrica jantlari da hediye olarak boyadi ustam.

T5 ampuller icin guzel bir yazi yazacagim soz sizlere 1-2 hafta icerisinde. Ankarada havalar buz gibi o yuzden yeltenemedim bir turlu. Hava isininca rahat rahat yapmayi dusunuyorum.

Bugun 3.5 cm eibach yay ve orjinal
amortisorler aldim taktirdim. Resimlerini paylasacagim :)

Yazıyı bekliyoruz o zaman :eyv Tavan folyo kaplaması ne kadar tuttu? Bende aracımı boyatmak istiyorum ama tavanıda boyatmayı düşünüyorum güneş yanığı var sunroof olduğu için onuda sökmek gerekiyormuş sanırım. Bizim araçların sunroof camı dışa doğru açıldığı için kolayca çıkar diye düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir acaba?

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar aracınızla ilgili yazınızı keyifle okudum böyle aracına bağlı titiz insanları görmek ne güzel :) aracınızı çok güzel toparlamışsınız çiçek gibi olmuş :) umarız bir gün bir buluşmada vs tanışma fırsatımız olur tüm coupeciler olarak :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah benim hikayem 2011 mayıstan bugüne devam ediyor keyifle okudum maşallah diyelim benim aracımda otomatik

mrcoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel araç, otolarla ve renaultlarla bayağı bir ilgiliyimdir ama bu kasa coupelerde otomatik vites olduğunu hiç bilmiyordum.

ugurcan93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinizin olumlu yorumları için çok teşekkür ederim. Tavan folyosunu Ankara'da CanCan Garage'da 150 tl'ye yaptırdım sağolsunlar ilgilendiler ayrıca kapı camlarına da 1 numara cam filmi yaptırdım orada 80tl tuttu 3 sene garantili haberiniz ola :) Bu kasalarda otomatik vites bayağı bir var aslında siz denk gelmemişsiniz sanırım :eyv Şimdi yayların fotoğraflarını paylaşacağım, forumda paylaşımımı yaptıktan sonra da aşağı inip t5 ampuller nasıl sökü/değşştirilir isteyen arkadaşlarım için fotoğraflı bir anlatım başlığı açacağım. Yaylar orjinal eibach marka (300tl'ye aldım direk megane coupe için diye geçiyor iki adet,zaten arkalarda yay yok maalesef ıslık

ESKİ HALİ

tyxZm3.jpg

EIBACH YAYLAR TAKILDI
fFQyot.jpg

AMORTİÖRLER PATLAKMIŞ DEĞİŞİNCE İNANILMAZ BİR KONFOR ARTIŞI YAŞADIM SPOR YAYLARA RAĞMEN

yrVZEm.jpg

1qWZJM.jpg

YENİ AMORTİSÖRLER (ORJİNAL MANET MARELL MARKA)
7odant.jpg

2ExlQB.jpg

xUuAn4.jpg

35HPgz.jpg

YAYSIZ ESKİ HALİ :
41wXqN.jpg

YENİ HALİ (GÜZEL BİR FOTOĞRAF ÇEKEMEDİM DAHA, KUSURA BAKMAYIN) :
bqSFHO.jpg

44uqTU.jpg

Son düzenleme: