2004 megane 2 faz 1 birşeyler yapmaya çalıştık aslında daha yapacak çok şey var :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle kendinizi tanıtınız.Aracınız güzel olmuş tavsiyem ön farları ve panjuru makyajlı kasayla değiştirin başkada bir eksiği yok

kardes ön panjur ve farların degişmesi yetmez komple ön tampon değişmesi lazım faz 2 farlarının takılması için :eyv megane 2 nin 3 farklı tamponu var :eyv 1.si bu faz 1 kasa tampon 2.si faz 2 tampon 3.sü faz 2 makyajlı tampon yani benim aracımın tamponu sis farı ve farlar arasında cıta olan model yani sadece farları degiştirmekle olmuyor komple tampon değişmesi lazım farların yerine oturması için yani bu tampona faz 2 farı takılmaz :eyv

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
megane'lara beyaz yakışıyor özellikle makyajlı kasalara :)

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardes ön panjur ve farların degişmesi yetmez komple ön tampon değişmesi lazım faz 2 farlarının takılması için :eyv megane 2 nin 3 farklı tamponu var :eyv 1.si bu faz 1 kasa tampon 2.si faz 2 tampon 3.sü faz 2 makyajlı tampon yani benim aracımın tamponu sis farı ve farlar arasında cıta olan model yani sadece farları degiştirmekle olmuyor komple tampon değişmesi lazım farların yerine oturması için yani bu tampona faz 2 farı takılmaz :eyv

faz 2 farlar takabilmek için doğru ön tampano komple değiştirmek gerekiyor ama ben faz 1 angel far takacam ön taraf gayet güzel duruyor faz 2 yapmiyacam arka stopları faz 2 lerle değiştirdim direk o kadar

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane rs cevir ben öyle yapmıştım,2004 modeldi oda.:)

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rs ön tamponları beğenmedim ben ya bu hali çok daha iyi görünüyo benim gözümde junyan marka angel far takacam ısmarladım sis farlarınıda beyaz yapacam spoiler konusunda arkadaşlarım takma böyle daha güzel görünüyo diyolar arka tarafa egzos uçları takacam sadece görsel amaçlı pencere kenarlarına ve ön ızgaraya filan nikelaj çeksem nasıl olur bide camlara rüzgarlık taktırmak istiyorumda bu 2 konuda arkadaşlarla ters düştük böyle daha iyi dediler yorumlarınızı bekliyorum

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar siyah jant büyük ihtimalle taktıracam ama 18 inç istiyorum bunun içinde lastikleride değiştirmek gerekiyo buda en az 2 bin tl ye mal oluyor ilerleyen günlerde bakacaz ama ben pek anlamıyorum bildiğiniz sağlam jant satan yerler varsa internettende hizmet veren linklerini verebilirmisiniz bide şu jant takanların çoğu orjinal jantlarına geri dönüyo bunun nedeni olarakta direksiyon hakimiyeti işte 120 yi geçtiğimde direksiyonda titremeler aracın gücünü filan aldıklarından bahsediyorlar aydınlatabilirseniz sevinirim

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane1.jpg
Eski aracımdan acıklayayım sana bişeyler:)
Rs tampon zevk işi bişey diyemem nikelaj veya cam rüzgarlıkları ben sevmiyorum herkezin tarzı farklı,Benim eski aracımda 18inc vardı,senin dedigin titreme sadece göbek kısmında bosluk varsa ondan kaynaklı bir olay,Bende hic yapmadı yol tutusu olsun,sallama bile yapmıyordu.Yakıt konusunda birazcık artık oluyordu okadarda olsun,hızlanmada etki varmı var ama yarısa cıkıcak halin yok,görüntü istiyorsan tak değer.Arka bagaj üstüne m cıtalardan al cok tatlı olur.Angelları görüntü olarak güzel ama aydınlatma olarak can sıkıcı umarım sorun yasamazsın,sislere xenon tatlı oluyor takılırken azıcık ayar vidasından asagı aldırırsan karsıdan geleni etkilemez.İc aydınlatma vede dıs plakalık aydınlatmalarını beyaza cevirirsen cok güzel oluyor.simdilik bukadar yardımcı olabildiysem ne mutlu..

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane1.jpg
Eski aracımdan acıklayayım sana bişeyler:)
Rs tampon zevk işi bişey diyemem nikelaj veya cam rüzgarlıkları ben sevmiyorum herkezin tarzı farklı,Benim eski aracımda 18inc vardı,senin dedigin titreme sadece göbek kısmında bosluk varsa ondan kaynaklı bir olay,Bende hic yapmadı yol tutusu olsun,sallama bile yapmıyordu.Yakıt konusunda birazcık artık oluyordu okadarda olsun,hızlanmada etki varmı var ama yarısa cıkıcak halin yok,görüntü istiyorsan tak değer.Arka bagaj üstüne m cıtalardan al cok tatlı olur.Angelları görüntü olarak güzel ama aydınlatma olarak can sıkıcı umarım sorun yasamazsın,sislere xenon tatlı oluyor takılırken azıcık ayar vidasından asagı aldırırsan karsıdan geleni etkilemez.İc aydınlatma vede dıs plakalık aydınlatmalarını beyaza cevirirsen cok güzel oluyor.simdilik bukadar yardımcı olabildiysem ne mutlu..

rs tampon 18 inç jant ve 4 lastik 3 bin i geçiyo bunlar :D büyük ihtimalle erteliyecem bunları diğer şeyler basit zaten bi kaç saatlik işi var angel farların aydınlatma sorunu olduğunu duymuştum h1 ampul varmış alacağım farın içinde eğer sorun yaratırsa daha güçlüsüyle değiştiririm basit şeyler onlar teşekkürler bilgilendirdiğin için

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız