2004 megane 2 faz 1 birşeyler yapmaya çalıştık aslında daha yapacak çok şey var :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıtırdan modifiye etmek istiyorsunuz aracınızı sanırım :) yapmak istediginiz şeylerin bir cogunu ben yaptım kendi meganıma bunlardan baslıcaları camlara mugen rüzgarlık, cam nikelajları, stop karartma, xenon far vs. vs. aracınızda cam filmi varsa rüzgarlık taktırın derim size filmli arabaya daha bi hos yakısıyor bunun haricinde cam tavan gorunum tampon ekleri vs. vs. yaptırırsanız daha bi hos gozukecektir.

bu filmsiz bi megane 2 ye takılmıs mugen ruzgarlık

renault%20megan%202%20mugen%20tip%20cam%20r%C3%BCzgarl%C4%B1k%20www.kemaloto.com%201.jpg

buda benim kendi aracım camlar 2 numara filmli

fotoraf0145k.jpg

diger yaptıgım şeyler için konuma goz atabilirsiniz. bi megane 2 ciye yardım etmek boynumun borcu :) : http://www.renaultfanclub.com/arac-...folyo-kapi-diregi-parlak-folyo-calismasi.html

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alacagın farın anca icini actırıp,merceğini değiştirirsen görüntüyü düzeltirsin,yoksa ampul değiştirmekle zor.3 lirayı gecmiyor aslında.tampon 2 el piyasada geziyor,gecen 500liraya komple vardı satıldı sanırsam,jant lastik 1500 cok rahat sekilde cıkartırsın.E modifiye emek para :D

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında para çok fazla sorun değil 10 taksit yap aylık 150 - 200 ödenir ama jant nasıl bulacam onu düşünüyorum mardinde çok zor

Son düzenleme: