2005 Model Megane 2 Aracim

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1600 € ? hahaha :D türkiyede 35-40 Bin TL bu araç en az :D :D Bu fiyattan aşağı gitmez :D Hayırlı uğur olsun güle güle kullanın evlatlık çocuk ister misiniz acaba :D :D :D Düşünür müydünüz? Oralarda yaşamak için gelebilirim :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum be 2 bucuk senedir burdayim.Sadece yasam biraz daha kolay,insanliginin farkina variyorsun.Kurallar tikir tikir isliyor ama memleket gercekten bambaska.Sonradan gelince cok zor oluyor.

Bence yazdiklarin orada yaşamaya alismak icin yeterli sebepler. Mutlaka zorlukları vardır ama insanliginin farkına varmak çok önemli. Başarılar dilerim size oradaki hayatınızda

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben orda olsam coffeshoplardan çıkmam heralde cumarteside tiesto, armin hangi mekanda çıkıyorsa orda olurum.. hayatmı yaşarıs yoksa mematmı öyle bi yaşam olurdu para dayanmazdı..

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Maşallah İlk Defa Bu Kadar Temiz , Station Wagon Megane Gördüm , ALLAH Kaza Bela Vermesin :eyv :eyv
Cok cok tesekkur ederim dostum.Bizim burda arabalar genelde kazasiz olur zira kaza olunca tamir pahali oldugundan sigorta direk komple araba parasi oduyor.Genelde iclerini cok hor kulaniyorlar ama benimki temiz cok sukur.

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence yazdiklarin orada yaşamaya alismak icin yeterli sebepler. Mutlaka zorlukları vardır ama insanliginin farkına varmak çok önemli. Başarılar dilerim size oradaki hayatınızda

Cok tesekkurler,biraz zorlamda alismaya cabaliyorum.Dilleri zor olmasa kolay olacak ama cok zor.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
super araç. güle güle eskitin. kazasız belasız sürüşler.:salca

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben orda olsam coffeshoplardan çıkmam heralde cumarteside tiesto, armin hangi mekanda çıkıyorsa orda olurum.. hayatmı yaşarıs yoksa mematmı öyle bi yaşam olurdu para dayanmazdı..

Burda icen cok yolda sigara icer gibi iciyorlar en guzeli kimsede kimseye ne laf ediyor nede kari kiza laf ediyor,ben alkolu bile sevmedigimden pek ilgilenmedim acikcasi :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın maşallahı var :eyv

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi orasıhangi ülke bende geliyim bari :D

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi orasıhangi ülke bende geliyim bari :D

Ülke Hollanda plakalardan anladığım kadarıyla:). Valla 1600 Euroyu duyup arabayı da inceleyince bi an tebessüm ettim inanamadım. Alan abimize hayırlı olsun:) Bu arada yaş olarak alışmamız için geç değil bence gidersen RFC Altyapı:)) olarak birlikte gidelim yerleşmek kolay olsun:yerhele ki 1600 € yu duyduktan sonra...hehehehe