2005 Model Megane 2 Aracim

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ülke Hollanda plakalardan anladığım kadarıyla:). Valla 1600 Euroyu duyup arabayı da inceleyince bi an tebessüm ettim inanamadım. Alan abimize hayırlı olsun:) Bu arada yaş olarak alışmamız için geç değil bence gidersen RFC Altyapı:)) olarak birlikte gidelim yerleşmek kolay olsun:yerhele ki 1600 € yu duyduktan sonra...hehehehe
Birde gecen hafta sattigim 2004 navi vs full donanimli senic 1.9 dci vardi 2000 euroya satana kadar canim cikti,dizel oldugu icin kimse almiyor :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim türkiyede arabalar, benzin, bakım pahalı olduğu halde bu kadar çok araba var.
demekki oradaki gibi 1000-2000 euro olsa...
bebekler doğmadan araba alırlardı bebeğe :p

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim türkiyede arabalar, benzin, bakım pahalı olduğu halde bu kadar çok araba var.

dostum burda tren otobus vs daha pahaliya geliyor genelde her ailenin 2-3 arabasi vardir.Gencler ehliyeti aldigi gibi harcliklarindan biriktirdikleriyle 500-700 arasi birtsne peugeot 206 alirlar yada benzeri birsey sonra gerisi gelir.Burda sadece dizel araclarin vergisi cok sattigim dizel scenic aylik 180 euro isi sigortasi dahil :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AYDAA.. Olaylar olaylar :D Abi çok iiyi yaa bi misafir daveti gönderebilirmisin konsolosluktan bize :D

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AYDAA.. Olaylar olaylar :D Abi çok iiyi yaa bi misafir daveti gönderebilirmisin konsolosluktan bize :D
Birazdan cikiyorum adresinizi gonderin :D

Bu arada din arka fren diski rulmanlarla birlikte degisti,sol taraftaki saft korumasimi neydi koruklu kaucuk gibi birsey vardi unuttum ismini simdi birde direksyon kutusunun korukleri degisti 155 euro disk ve rulman takimi 160 euro iscilik hos adamla kavga ettim 150 dedi yuz verdim 50 eurosu cikmaz ayin 15 inde muhabbeti oldu :)

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herşey güzelde 1600 euro iyiymiş ya :)

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isin tuhaf kismi bugun aldigim bisiklerin fiyati arabamdan pahali 1800 civari yenisi ikinci elini aldim gerci :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

meganne gidelim beraber hollandaya bak kıyak yaparım sana coffeshopta kekler senden mantarlar benden ona göre...dam meydanında takılırız piyasa yaparız..

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birazdan cikiyorum adresinizi gonderin :D

Bu arada din arka fren diski rulmanlarla birlikte degisti,sol taraftaki saft korumasimi neydi koruklu kaucuk gibi birsey vardi unuttum ismini simdi birde direksyon kutusunun korukleri degisti 155 euro disk ve rulman takimi 160 euro iscilik hos adamla kavga ettim 150 dedi yuz verdim 50 eurosu cikmaz ayin 15 inde muhabbeti oldu :)

abi arabanin 5/1 i kadar masraf etmişsin galiba :D

samsung galaxy grand cihazımdan tepetaklak gönderildi.