2006 megane 2 nin ön panjuruna 09 10 modellerinin nikalajlarından taktırabilirmiyim?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
agızı olan konuşmuş bulmak imkansızmışş falan arıyan herşeyi bulur sadece sabıredeceksin link'i incele istersen
Renault Bakalitler 125 TL - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 70487710

bu parcayı o tampona uyduruna gorelim hadi ? bişey biliyoruzda konusuyoruz biz burda boş keseden konustugumuz yok bu parca hayatta olmaz o tampona bunu takman için komple ön tampon son kasa megane tamponuyla degişicek bununda her iddiasına girerim :eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu parcayı o tampona uyduruna gorelim hadi ? bişey biliyoruzda konusuyoruz biz burda boş keseden konustugumuz yok bu parca hayatta olmaz o tampona bunu takman için komple ön tampon son kasa megane tamponuyla degişicek bununda her iddiasına girerim :eyv
Bilmediğimden soruyom mesela diyelim ki birisinde 2007 model megane 2 var, kendi tamponuna bunu takamıyor mu?

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen kendi başına tamponu kaç defa söktün? Onu söyle bana

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın motorunu indirmediğim kaldı benim.Tırnakları uymasa bile uydurabilmek beceri ve kabiliyet ister kardeş arabanın incigini cincigini kurcalarız UYMAZSA UYDURURUZ

Moderatörün son düzenlenenleri:

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın motorunu indirmediğim kaldı benim.Tırnakları uymasa bile uydurabilmek beceri ve kabiliyet ister kardeş arabanın incigini cincigini kurcalarız UYMAZSA UYDURURUZ

:) neyse polemige tartısmaya gerek yok uydurabilirsiniz o ayrı karadüzen uydurabilirsiniz ama birebir uymuyor ben bunu demek istiyorum..

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
images

iyi günler benim 2006 meganımın ön panjuru bu şekilde
images

2009 veya 2010 yeni tip orjinal nikalaj çıtalardan taktırabilirmiyim.

yardımcı olursanız sevinirim.

resimlerdeki araçlar makyajsız kasa sanırım ben gözlüklerimi takmayı unutmuşum
sen resimlere iyi bak

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

8 defa söktüm :eyv

takılmaz kardesim uymuyor bu tampona makyajlı tampon bu komple yeni makyajlı tampon takılması lazım servisede sorabilirsin bunu :eyv
Arabaya yaptırdığın işleri biliyoruz.İstesen sen yapardın onları 8 defa söktürmüşsün sen yapmamışsın

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sokmustum o cıtayı boyatmak için bakın bakalım aynımı panjurlar tip aynımı :eyv gözlüklerinizide takın öyle bakın derim.

fotoraf0260.jpg