2006 megane 2 nin ön panjuruna 09 10 modellerinin nikalajlarından taktırabilirmiyim?

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen benim yolladıgım linke baktın mı?
Çıta tekbaşına takılmaz verdigim linkte komple ızgarası var kardeş ancak bu şekilde takılır

Moderatörün son düzenlenenleri:

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen benim yolladıgım linke baktın mı?
Çıta tekbaşına takılmaz verdigim linkte komple ızgarası var kardeş ancak bu şekilde takılır

bende diyorumki o ızgara komplede olsa oraya girmiyor uymuyor uymuyor.. komple degişmesi lazım tamponun servisede sorabilirsiniz bunu ama tabi karadüzen uydurabilirsiniz ama %100 uyumla uymaz.

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende diyorumki o ızgara komplede olsa oraya girmiyor uymuyor uymuyor.. komple degişmesi lazım tamponun servisede sorabilirsiniz bunu ama tabi karadüzen uydurabilirsiniz ama 0 uyumla uymaz.

arkadaşım bak servis malını satması için herşeyi der senin dedigin karadüzen bana göre el becerisi biraz mantık biraz zeka birazda beceri oraya cuk diye uyar

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım bak servis malını satması için herşeyi der senin dedigin karadüzen bana göre el becerisi biraz mantık biraz zeka birazda beceri oraya cuk diye uyar

orasıda dogru aslında ben servisin yalancısıyım vallahi bakıma gittigimde sormustum bu zımbırtılar baska arabalara takılırmı ne kadar bu cıtalar felan dedim adam bana bunları takman için özellikle su alttakini takman için komple ön tamponu degiştirmen lazım dedi üstteki panjurlar tamam uyar ama alttakiler olmuyor komple tmpon degişicek dedi. acaba bu tampondan kastı alt panjurmu ama neden tampon desinki alt panjur degişcek derdi..

furkan bide sen sor be kardesim servise bakalım onlar ne dicek.

Son düzenleme:

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orasıda dogru aslında ben servisin yalancısıyım vallahi bakıma gittigimde sormustum bu zımbırtılar baska arabalara takılırmı ne kadar bu cıtalar felan dedim adam bana bunları takman için özellikle su alttakini takman için komple ön tamponu degiştirmen lazım dedi üstteki panjurlar tamam uyar ama alttakiler olmuyor komple tmpon degişicek dedi. acaba bu tampondan kastı alt panjurmu ama neden tampon desinki alt panjur degişcek derdi..

furkan bide sen sor be kardesim servise bakalım onlar ne dicek.

biraz gerdik ortamı uymayan sadece tırnakları bunuda servis ugraşmıyacagına göre komple tampon diyor yani tırnakların geldigi yerlerinde oynama yapmak bizlere kalıyor

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gittiğimde unutmazsam sorarım bende :)

biraz gerdik ortamı uymayan sadece tırnakları bunuda servis ugraşmıyacagına göre komple tampon diyor yani tırnakların geldigi yerlerinde oynama yapmak bizlere kalıyor
Aynen öyle konunun özeti bu yorumda :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
olur boyle ufak tefek gerginlikler önemli olan gerginligi büyütmeden uzlasmak RFC ailesine kavga gürültü yakısmaz :eyv bencede ugrasmamak için tampon dedi :D zaten servis neye ugrasıyorki direk degiştiriyor :D

BerkRNL75

Berk SARIOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadşlar hepinize ilginizden dolayı tşk ediyorum. bn sadece üst çıtayı aramıştım alt sis farı çerçevesine gerek yok üst çıtayı tek parça olarak bulabilirmiyim. eğer bulabilirsem nerden bulabilirim.