2007 - oo Laguna III Sahipleri

• Konuyu başlatan ApSUVai
  • Başlangıç tarihi

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantlarıda değiştimi murat araba birden%100 değişime uğrayacak.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tamam abı :D ıstanbulda oturuorsan hele anadolu tarafındaysan cok daha yardımcı olabılırım dıdıklerken bırlıkte dıdıklerız :D

varaderist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam abı :D ıstanbulda oturuorsan hele anadolu tarafındaysan cok daha yardımcı olabılırım dıdıklerken bırlıkte dıdıklerız :D

Ok şimdiden teşekkürler :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz iyi forumlar...
Yeni aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, Murat'ın laguna aştı kendini önerilerini dikkate alın derim...:D

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Muratın lagunadan 100 lerce görmüşümdür ama bir tanesinin bile üstünde oynanmamıştı.Tek oynanan araç olarak Murat 'ın lagunayı gördüm.
Birde benim arabanın kasasıyla oynayan hiç görmedim.(son makyajlı kasa kastım bu) Eğer bu son çalışmaları yaparsam tek olacağım herhalde.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ersel ben oynanmış gördüm hemde sizin okulun oralarda , ama biraz abartmış sen sade ve güzel yapacaksın eminim :eyv

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
ersel ben oynanmış gördüm hemde sizin okulun oralarda , ama biraz abartmış sen sade ve güzel yapacaksın eminim :eyv

Hiç denk gelmedim abi ben abartıyı sevmiyorum.Yay lip ön siyah kaplama.Biraz zaman sonra da camlara film çektiricem bu orjinal renkli camlar bana yetmiyor istediğim ayarda değiller.Aynen dediğin gibi sade yapacağım abi abartmam ben. Sen gördüm derken aynı benim arabanın kasasından mı bahsediyorsun.Yoksa cihangir abinin arabasının kasasından mı?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seninkinden ve mavi rengi , yay takmış spoiler falan takmış içinide karbon yaptırıyordu parçaları almaya gelmişti merdan ( cotech) arkadaşımızın yanına.

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
seninkinden ve mavi rengi , yay takmış spoiler falan takmış içinide karbon yaptırıyordu parçaları almaya gelmişti merdan ( cotech) arkadaşımızın yanına.

Anladım abi denk gelirim belki bir gün .)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
bende denk geldım gt tamponu falan vardı mavı renk :D ersel yapacaz ama