2007 - oo Laguna III Sahipleri

• Konuyu başlatan ApSUVai
  • Başlangıç tarihi

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Abi ben 21 yasindayim soliyim :) abi dmssnde yanls anlasilmalara sebeb olmiyalm ilerde :) abi bu kit eski benzinlilerin kiti olmaz oyuzden :( motor yeni bi motors istanbula gldgnzde bi yazilim ve egsoz sistemi ile guzel sonuclar aliriz ben 45 hp kadar guc aldm ekstra baska ektralarda var tabi

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yasını bilmedigim icin riske atmıyım dedim :)) Bide benim kazakistanda oldugumu tahmin etmissin :) Tayland Bangkok ta yasıyorum ben 10 mart gibi gelicem garantiden korkuyorum sadece yoksa baya bişiler yapma istegim var arabaya.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yasını bilmedigim icin riske atmıyım dedim :)) Bide benim kazakistanda oldugumu tahmin etmissin :) Tayland Bangkok ta yasıyorum ben 10 mart gibi gelicem garantiden korkuyorum sadece yoksa baya bişiler yapma istegim var arabaya.

abı saat farkına baktım 4 saat gıbı gordum ufak bı hesap yaptıkm kazakıstan ıcktı :D:D:D abı beklıyorum hallederız :D

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada sen Fotograf a meraklısın sanırım burada makineler falan ucuz dilersen bakabilirim senin icin. ama Garantileri Türkiyede geçmiyor bilgin olsuın.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
tm murat abı aklımda :D konusuruz onu tesekkurler

varaderist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
600. km yok böyle bir keyif yaw cidden çok isabetli bir seçim yapmışım....

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun ben 46 bın kmye gldım :D:D