2008 Faz 2 RS Kırmızı

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlanı Okurken Gözlerim kör oldu geçici kör oldum bu nasıl bir yazı italiğidir abi birde kırmızıya çalmış :)

"NEDEN SATIYORSUNUZ ?" GARİP SORUSUNA CEVABEN, "CLIO IV RS" ALMAYI PLANLADIĞIM İÇİN SATIYORUM.

Bekle alırsın Sen Clio 4 RS'i

- Abi Getirilmesi zor biliyorum ama adamın gümrükte falan tanıdıkları var ise kıyak söz konusu tr'de 2008 rs yok bi bu varmış allah bilir bunuda fransadan veya başka yerden tr'ye sokmuştur. :)

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1-TÜM BAKIMLARINA YAKIN ZAMANDA YAKLAŞIK 9.300 TL "KEYFE KEDER" HARCANMIŞTIR. EN UFAK, KURUŞ MASRAFI YOKTUR ! ! ! AMORTİSÖRLERİNE, MOTOR KULAKLARINA, ŞANZUMAN YAĞI ve KATKISINA VARASIYA YENİDİR... SADECE BENZİN KONULAN AMA ÇİVİ BİLE ÇAKILMAYAN "RS"LERDEN KESİNLİKLE DEĞİLDİR...

1-Bakımsızdı Demek Ki Elden Gecti Benzin Konulan Çivi Çakılmayan Ne Satıyor Acaba Daire Mi ?

2-ARACIN NASIL BİR ARAÇ OLDUĞUNU, İSTANBUL KADIKÖY KEMAL TEPRETOĞULLARI RENAULT YETKİLİ SERVİSİ'NDE Sayın MERDAN Usta'ya SORABİLİRSİNİZ.

2-Merdan Usta Demişken Bir RS Uzmanı Arkadaşın RS Yi Duman Eden Ve Onun Tarafından Maise Şikayet Edilen Usta Mı Bu Merdan Usta ?

3-CİDDİ ALICILAR MESAJ İLE ULAŞIRLARSA DAHA MAKBUL OLUR; TELEFONUM İŞ YERİM SEBEBİYLE HER DAİM ÇEKMEYEBİLİYOR.

3-İşyeri Nerde Acaba Madenci Mi Yoksa Bu Adam :)

ÖNEMLİ NOT: İSTEDİĞİNİZ KADAR PARA HARCAYIN; EĞER ALACAĞINIZ "RS" , HOR KULLANILMIŞ İSE NE YAZIK Kİ ESKİ AYARINA DÖNDÜRÜLEMEZ. KISACASI, DİKİŞ TUTMAZ. HARCAYACAĞINIZ PARANIN MİKTARININ İSE ÖNEMİ YOKTUR. AMA MACERA ARAYANLAR İÇİN GÜZEL BİR TECRÜBE VE UĞRAŞ SEBEBİ OLUR. BU ARABAYI, BURSA'DA ÜRETİLEN MEGANE SEDANLAR İLE KARIŞTIRANLARA ÖNEMLE BELİRTMEK İSTİYORUM.
TEMİZİ DENK GELDİĞİNDE İSE KAÇIRILMAMASI GEREKEN EVLADİYELİK BİR ZEVK ve EĞLENCE MAKİNASIDIR !!!

Son Kısımda Haklı Gibi Dağilalım Bence

TAKAS, SADECE NAKİT PARAYLA OLACAKTIR...

Bu Takasa Sadece Nakittiri Ben Anlayamadım

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Recaro Edition RS Yoktur Diyenlere Kapak Aynı Zamanda Hemde Cam Tavan

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın sahibi Ankara'lı Siyah Megane RS in sahibi Can'ın arkadaşı,yeni almışlar bu arabayı,bu fiyatlara RS satmak hayal olur...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can a ve arkadaşına hayırlı satışlar.can da aracını koydu ilana. Ama güzel bir sebepten bu araçlar.özel araçlar ama fiyatları saçma sapan yazanlar nedeni ile düşük olduğundan piyasada gerçek değerlerini.bulmaları adına güzel birşey. Hondanın bitik s2000 leri 30 binden 45 binlerr böyle.çıktı bence helal olsun rs almak ta kolay olmasın :eyv

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar...

Sahibi çıkmaz ise aracın sahibi benim.

Sorularınız ya da merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Boşu boşuna kafanızda karmaşa yaşamayın...

Meslek olarak da madenci değilim. :)

Bu arada, 2-3 aya kalmaz TR'ye hatırı sayılır Clio RS girecek. O zamana bu "canavar" satılırsa inşallah görürüz hep beraber RS'imizi.. :)

Saygılar.

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar...

Sahibi çıkmaz ise aracın sahibi benim.

Sorularınız ya da merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Boşu boşuna kafanızda karmaşa yaşamayın...

Meslek olarak da madenci değilim. :)

Bu arada, 2-3 aya kalmaz TR'ye hatırı sayılır Clio RS girecek. O zamana bu "canavar" satılırsa inşallah görürüz hep beraber RS'imizi.. :)

Saygılar.

Sahibi Cıkmaz İse Ne Demek Yine Anlamadım Ya
Hadi Hayırlısı Olsun