2008 Faz 2 RS Kırmızı

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anadolu'da öyle derler.. Mecazen yani... :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Arkadaşlar...

Sahibi çıkmaz ise aracın sahibi benim.

Sorularınız ya da merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Boşu boşuna kafanızda karmaşa yaşamayın...

Meslek olarak da madenci değilim. :)

Bu arada, 2-3 aya kalmaz TR'ye hatırı sayılır Clio RS girecek. O zamana bu "canavar" satılırsa inşallah görürüz hep beraber RS'imizi.. :)

Saygılar.
Hayırlısı olsun kardeşim...:eyv

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar... TR'de isterse ağır kazalı olsun, isterse olmasın. Hiçbir Megane RS'in fiyatları, nette çoğu yazılanın gibi olmaması gerektiğine inananlardanım. Sadece bana böyle olsun; başkası isterse 10bine versin, bana ne mantığında değilim. Bu arabanın şu an yeni kasasının liste fiyatını biliyor musunuz? Neyse yazıp da akşam akşam asabınızı bozmayayım. Ama ciddi ciddi, baya baya ciddi yüksek...

Bu arada, samimiyetle ifade etmek isterim ki araba satılmazma gram üzülmem. Şu an TR'de bu ayarda RS yok. İsteyen bunu kabul eder, isteyen etmez. Bu benim 2'inci RS'im ve ilk RS'imi hem almadan önce, hem de sattıktan sonra her bulduğum fırsatta bu araçları takip etmişimdir. Neyin ne olduğunu az çok biliyorum. Herkesin arabası kötü, bi benimki mi iyi?? Tabii ki hayır.. Ama model, km, boya, bakım gibi kriterlerle sınırlandırırsanız sanırım TR'de 2-3 araba ancak çıkar. Bunu da bilen biliyordur zaten.

Arabayı da Clio IV RS almak için ilana koyduk... Hee Clio RS bundan daha mı iyi. Tam olarak evet diyemem ama 4 kapı olmasından dolayı ailecek böyle bir karar aldık. Şu an bile iç hacim olarak baya baya yeterli ama benim yokluğumda eşim arka koltuğa 7 aylık kızımızı koymakta sıkıntı yaşıyor. Hayata bi daha mı geleceğiz mantığıyla Allah da nasip ederse ve vazgeçmez isek paraya kıymaya çalışacağız.

Allah herkesin gönlüne göre versin...

Saygılar.

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Mustafa abi... :)

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar... TR'de isterse ağır kazalı olsun, isterse olmasın. Hiçbir Megane RS'in fiyatları, nette çoğu yazılanın gibi olmaması gerektiğine inananlardanım. Sadece bana böyle olsun; başkası isterse 10bine versin, bana ne mantığında değilim. Bu arabanın şu an yeni kasasının liste fiyatını biliyor musunuz? Neyse yazıp da akşam akşam asabınızı bozmayayım. Ama ciddi ciddi, baya baya ciddi yüksek...

Bu arada, samimiyetle ifade etmek isterim ki araba satılmazma gram üzülmem. Şu an TR'de bu ayarda RS yok. İsteyen bunu kabul eder, isteyen etmez. Bu benim 2'inci RS'im ve ilk RS'imi hem almadan önce, hem de sattıktan sonra her bulduğum fırsatta bu araçları takip etmişimdir. Neyin ne olduğunu az çok biliyorum. Herkesin arabası kötü, bi benimki mi iyi?? Tabii ki hayır.. Ama model, km, boya, bakım gibi kriterlerle sınırlandırırsanız sanırım TR'de 2-3 araba ancak çıkar. Bunu da bilen biliyordur zaten.

Arabayı da Clio IV RS almak için ilana koyduk... Hee Clio RS bundan daha mı iyi. Tam olarak evet diyemem ama 4 kapı olmasından dolayı ailecek böyle bir karar aldık. Şu an bile iç hacim olarak baya baya yeterli ama benim yokluğumda eşim arka koltuğa 7 aylık kızımızı koymakta sıkıntı yaşıyor. Hayata bi daha mı geleceğiz mantığıyla Allah da nasip ederse ve vazgeçmez isek paraya kıymaya çalışacağız.

Allah herkesin gönlüne göre versin...

Saygılar.

​Eyvallah Allah Gönlüne Göre Versin Madenci İşin Esprisiydi

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah... Ama işim hakkaten zor bi iş.. Neyse.. :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Araç gerçekten çok güzel , allah kaza bel vermesin.Dilerim bu aracın değerini bilecek birisine gider..

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.. Daha iyileri size nasip olsun.

Ama alıp da gazlayıp gazlayıp son civatasına kadar zıplatacak birine giderse harbiden üzülürüm.

Satılmazsa da zaten bende. Allah kaza, bela, dert, tasa vermezse "tek" olmaya devam edecek. :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı zaten sahibi yeni almıştı araç kötü durumdaydı passat türkiye den bir arkadaş datailing ci aracın süper bir temizliğini yaptı ve bu hale geldi ben olsam böyle bir aracı satmam ama başka planlar varmış hayırlısı olsun diyelim

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can a ve arkadaşına hayırlı satışlar.can da aracını koydu ilana. Ama güzel bir sebepten bu araçlar.özel araçlar ama fiyatları saçma sapan yazanlar nedeni ile düşük olduğundan piyasada gerçek değerlerini.bulmaları adına güzel birşey. Hondanın bitik s2000 leri 30 binden 45 binlerr böyle.çıktı bence helal olsun rs almak ta kolay olmasın :eyv

Katiliyorum Abim Sana Dediğin Gibi Pert s2000' Ler Bu Fiyata Satiliyor..Bence Bu Parayi Sonunda Kadar Hakediyor.. :eyv :eyv