2012 inci beyaz clıoma cila için yardım

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öhöm öhöm biri kiri pek tutmuyor mu dedi :D 6 nisandan beri sadece 6 mayıs'ta bıcı bıcı yapan benim pasaklı yıkama yolunu ancak 6 ayda bir görür o zaman, korktum şimdi hehe

bugün yıkatma için en uygun gündü ama sağanak uyarısı engel oldu ben masumum :girl dance

ben hafta sonları yıkar cilamı yapar ve inzivaya çekerim arabamı hep, genelde binmeden bu uygulamaya devam ederim ( 2 haftada bir belki binerim :) )

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben hafta sonları yıkar cilamı yapar ve inzivaya çekerim arabamı hep, genelde binmeden bu uygulamaya devam ederim ( 2 haftada bir belki binerim :) )

ben hafta sonları hariç malum iş için 4-5 gün, camları en azından temizleyeyim diyip son anda evden çıkınca o bile aksıyor. ama dün iş yeri otoparkında microfiber toz beziyle(ıslatarak) harika iş çıkardım :halay bundan sonra 2-3 kuru bu bezlerden, yarım lt pet şişede su bagajımın vazgeçilmezi olacak:D bir ara yahu ne güzel temizledi tüm aracı temizlesem mi demedim değil, ama yandaki pizza hut'ta oturanlar resmen beni izlemeye başlamış bir baktım ki kısa kestim hehe