2012 Kangoo 1.5 dCi Multix Chromline Edition Vites Yukarı - Aşağı Gösterge Sorunu

SaDeCe_SeN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Arkadaşlar Gene Ben ve Gene Bir Sorum Olacak :)

Araç Kullanım Kitapçığını Okurken Araç İçinde Dörtlü Düğmesinin Altında ki Kilite Basmadan Otomatik Kilite Geçme Özelliğini Bulup Aktif Ettim. Ancak Gösterge Panelinde ki Vites Göstergelerini Nasıl Aktif Edeceğimi Bulamadım. Size Danışmak İstedim. İnşallah Çözüm Bulunur.

Hiçbir Devirde Yanmıyor. Aktif Edilmesi Gerektiği Kanaatine Vardım. Ondan Size Danışıyorum. Belki Başka Problem Vardır.

Resim Araca Aittir.

dztdi1.jpg

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Göstergede ışık olsa bile aktif edemiyorlar, bende ki Kangoo'da da bu ışıklar vardı lakin aktif edememiştik...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gostergenin içindeki led olup olmadığı önemli beyinden gerekli bilgi geliyor yalnız gösterge tablosunda ne yazikki orda led yok o yüzden çalışmıyor

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gostergenin içindeki led olup olmadığı önemli beyinden gerekli bilgi geliyor yalnız gösterge tablosunda ne yazikki orda led yok o yüzden çalışmıyor
Led eklenemez mi

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

SaDeCe_SeN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu En İyisi Servis'e Göstermek Lazım. İlla ki Daha Önce Böyle Birşey Yapmışlardır.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu En İyisi Servis'e Göstermek Lazım. İlla ki Daha Önce Böyle Birşey Yapmışlardır.

Sanmam yetkili servis açılmadigini söylüyor gösterge tablosunda olan bir durum

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gauge menü ile ledler yanıyor. Yazılım değişimi gerekiyor aktivasyon için. Ancak Renault servislere kısıtlı erişim yetkisi verdiğinden çözümü yok henüz

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo içinde yeni yazılım yok sanırım. Söyle birşey yapılabilir mi 2009 araça 2013'ün yazılımı atılırsa ne olur. Sorun düzelir mi

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Riskli. Birçok veri yüklü araçlarda. Güvenlik yazılımı dahil. Ama mümkün teoride