2012 Kangoo 1.5 dCi Multix Chromline Edition Vites Yukarı - Aşağı Gösterge Sorunu

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gauge menüden baktım ledler yok yalnız benim aracimda daha once gösterge tablomda çalışıyordu hiz sabitleyici için değiştirdim tabloyu şimdi ise led olmadığı için calismiyor bir ara içini inceleyip bakacağım sonradan belki led koyabiliriz

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gauge menüden baktım ledler yok yalnız benim aracimda daha once gösterge tablomda çalışıyordu hiz sabitleyici için değiştirdim tabloyu şimdi ise led olmadığı için calismiyor bir ara içini inceleyip bakacağım sonradan belki led koyabiliriz
konu eskimiş ama söyleyeyim. abi smd led ve 1k ohm smd direnç ile sorun çözülür. daha önce benim dacia loganımda emniyet kemeri ve kapı açık ikazı yoktu. Romanyalı arkadaşlardan elde ettiğim video ve kitapçıklardan herpsini yaptım. bütün bağlantıları yaptığımda ışık yanmamıştı. Göstergeyi söktüğümde o bölgede ledlerin olmadığını fark ettim. Gittim led ve direncini alıp taktım sorun çözüldü.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen gün clip ile baktım ama göstergede böyle bir seçenek mevcut değil, büyük ihtimal led yok veya gösterge yazılımı güncellenecek.