2012 stepway direksiyon yardım !!!

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Stepway da yükseklik ayarlı direksiyon yok ayrıca öylede bir vana yok.

Benim direksiyon gayet yumuşak.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar
Stepwayin direksiyon sistemi sadece hidroliktir. Diğer bir çok renault modelinde hidrolik+elektrik destekli direksiyon sistemi vardır bu nedenle direksiyon yumuşaktır. Stepway araçlarda ilk 5000 km sonra direksiyonda rahatlama olur. benim aracın direksiyonu ilk aldığıma nazaran daha yumuşak.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar
Stepwayin direksiyon sistemi sadece hidroliktir. Diğer bir çok renault modelinde hidrolik+elektrik destekli direksiyon sistemi vardır bu nedenle direksiyon yumuşaktır. Stepway araçlarda ilk 5000 km sonra direksiyonda rahatlama olur. benim aracın direksiyonu ilk aldığıma nazaran daha yumuşak.

özür dileyerek düzeltmek istiyorum...bayisiinde bana sadece elektrik destekli olduğu için sert olduğunu değiştirilemeyeceğini söylediler...

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayisine gidip görüştüm sadece elektrik destekli olduğu için sert olduğunu zamanla biraz daha rahatlama olacağını ama dışarıdan müdahale söz konusu olmadığını söylediler...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özür dileyerek düzeltmek istiyorum...bayisiinde bana sadece elektrik destekli olduğu için sert olduğunu değiştirilemeyeceğini söylediler...

Bilgilendirme yanlış olmuş. İlk basamak hidrolik ikinci basamak elektriktir. Birinci basamak olmadan ikinci basamak olamaz. Bu nedenle net olarak elektrik destek sistemi stepway de yok. zaten elektrik desteği olsa; örnek megane 2 direksiyonu. direksiyon Pamuk gibi döner. Kazasız sürüşler dilerim :eyv

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme yanlış olmuş. İlk basamak hidrolik ikinci basamak elektriktir. Birinci basamak olmadan ikinci basamak olamaz. Bu nedenle net olarak elektrik destek sistemi stepway de yok. zaten elektrik desteği olsa; örnek megane 2 direksiyonu. direksiyon Pamuk gibi döner. Kazasız sürüşler dilerim :eyv

bilgilendirmeniz için teşekkür ederim aracın kendi bayisinde bu tarz bir yanlışlık nasıl yapılıyor anlamıyorum insanlar işlerine özen göstermiyorlar yada daha yaşımız küçük diye başlarından atmaya çalışıyorlar... en yakın zamanda bu konuyla ilgileneceğim tekrar...

borina57

Uğur DAVAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dünyanın en dandik hidrolik sistemine sahip diye düşünüyorum bende.hani yıllarcada 19 europa kullanmasam dicemki evet elektirik desteği yokta ondan.bu bildiğin hikaye.hidrolik pompası gerçekten zayıf kalıyor.acaba bunun değiştirilme ihtimali varmı bunu araştırmak lazım.bir meg yada clio kadar olsa direksiyonu bu aracın sürüş konforu %50 artar.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrik desteği yok. :eyv

Son düzenleme:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dünyanın en dandik hidrolik sistemine sahip diye düşünüyorum bende.hani yıllarcada 19 europa kullanmasam dicemki evet elektirik desteği yokta ondan.bu bildiğin hikaye.hidrolik pompası gerçekten zayıf kalıyor.acaba bunun değiştirilme ihtimali varmı bunu araştırmak lazım.bir meg yada clio kadar olsa direksiyonu bu aracın sürüş konforu %50 artar.

Ek donanımlar fiyatı yukarı çekiyor.