2014'ün İLK SÜPRİZİ KARAHAN'dan

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah Gönlüne Göre Versin Kardeşim Aile Burda Değil Benim Durumda Karışık Ama Gelmek İsterim Acıkcası Şimdiden Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyorum
Allah Kem Közlerden Korusun Bu Yuvavı Ve Yuvalarımızı

Allah razı olsun haydar ama listede varsın bak ona göre :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değer li :r:f:c dostlarım, kardeşlerim ve abilerim. Uzun bir zamandır beraberiz ve iyisiyle,kötüsüyle, tanışabildiğimle, tanışamadığımla, yardımcı olabildiğimle olamadığımla bir çok konuda konuştuk yazıştık sorun çözdük buluştuk.... Ve zaman aslında su gibi akıp giderken benim hatta sizin bile aklına gelmediğini bir konunun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Son zamanlarda bu önemli konu yüzünden aslında çok aktif olamasamda ara ara girip konuları cevaplamaya çalışıyorum cep telefonumdan.

Şimdi gelelim bu önemli konuya :)

Belki tahmin edenler olmuştur ;)

QUOK39SqCmw3wpXunLRyaMV3NYG_ZtYTJHYBsn-WO5jaoux3o_.jpg

Evet Karahan Dostunu kardeşiniz abiniz dünya evine giriyor qw:masallah

Bu zamana kadar araçlarımıza çeşitli modifikasyonlar,tuningler yaptık ve görsel olarak çok sevdik ve eğlendik şimdi hayatıma yapacağım bu modifikasyonu gelin beraber kutlayalım sevinelim ve eğlenelim :)

Kimbilir belki Renault olarak çok büyük bir konvoya da imza atarız ! :kupa

Bu allahın Ford cularından neyimiz eksik hehe

Sade de gelmek gerekirse aralık ayında sessiz sedasız nişanımı yaptığım G.Antep de pek kimse gelemeyeceğini bildiğimden biraz buruk bir sevinç yaşadım ama Nikahımı İstanbul da kıymamdan dolayı tüm RFC ailemin hemen hemen hepsinin orda olabileceğini bilmek (imkanlar dahilinde tabi) Beni çok mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Umarım beni bu mutlu günümde yanlız bırakmaz ve hep beraber eğlenir ve RFC forumu olarak birliktelik gövde gösterisinde bulunuruz :)

Not: Gelemeyenler için üzülürüm :( ( şaka şaka gebertirim :silah)

Tarih : 26 Ocak 2014 Pazar ( okulların tatiline denk getirdim mazeret kabul etmem ::loll)
Yer : Fatih evlendirme dairesi ( Vatan caddesinde) 280 kişilik yer rahat rahat sığarız :eyv
Saat : 16:20 ( bol bol vaktiniz var yetişemedim diyenlerin vay haline :D)

Nikah davetiyesi elime ulaşır ulaşmaz resmini buraya koyucam. Şimdiden ayaklarınıza sağlık :eyv

Adet den dir bir katılımcı listesi oluşturalım bakalım kaçtane takım elbiseli RFC li olacak :)

Listeyi sembolik olarak yazıyorum katılacak dostlarım zaten ekle beni de diyecektir :)

Katılımcılar :

1- Mustafa Usta ve ailesi
2- Aykut Karabulut ve ailesi
3- Yusuf Akdoğan ve ailesi
4- Cihan kök ve ailesi
5- Reşat Şirin ve ailesi
6- Haydar başkan ve ailsi
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-

Hayırlı uğurlu olsun yazıının başında direk kendı kendıme söledim eğer yakındaysa direk giderim diye ama malesef hem sizlerle tanışmak hemde bu güzel mutlu gununuzde sizi yalnız bırakmamak ısterdım ama fatih'te be abı :) ßen anadolu yakasında Kartal'da oturyorum Çok özür diliyorum :( gelemıcegım ıcın size tekrardan mutluluklar dilerim...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun yazıının başında direk kendı kendıme söledim eğer yakındaysa direk giderim diye ama malesef hem sizlerle tanışmak hemde bu güzel mutlu gununuzde sizi yalnız bırakmamak ısterdım ama fatih'te be abı :) ßen anadolu yakasında Kartal'da oturyorum Çok özür diliyorum :( gelemıcegım ıcın size tekrardan mutluluklar dilerim...

Canım kardeşim iyi dileklerin için teşekkür ederim. Yazını okuyunca bende ağrı da oturuyorsun sandım bir an :) neyse gönüller bir olsun önemli olan :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hayırlı uğurlu olsun kız arkadaşım İstanbul da.Birlikte gelmeye çalışacağız Allah'ın izniyle:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah mesut bbahtiyar etsin abim

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hayırlı uğurlu olsun kız arkadaşım İstanbul da.Birlikte gelmeye çalışacağız Allah'ın izniyle:eyv

Halilim çok teşekkür ederim ve listeye ekliyorum bak ona göre :)

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi bir ömür boyu mutluluklar darısı başımıza artık :)

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun.Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim:masallah:eyv