2015 kangoo extrem + cam tavan

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6.vites 2000d/dk da 100km 102km gibi gösteriyor . 6.vites te 2000d/dk 90km yanlış ,o aracın baskı balatasında sorun var demekki.Bizde 85 lik de var 105 likte .Şanzıman olarak 6 ileri çok daha iyi ,özellikle geri vites çok daha rahat.

düzlükte yüksüz normal yükte 2200 d/dk 6.viteste 110km hız yapıyor.Bu araçlar yüklü de kullanılacak şekilde ayarlanmış.Vites oranı ona göre , adam 1 ton yük sardı mı vites oranı bu şekilde olmasa şanzıman sıyırır :) Kangoolar 6.vites istiyor 90hp lik olanda istiyor.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6.vites 2000d/dk da 100km 102km gibi gösteriyor . 6.vites te 2000d/dk 90km yanlış ,o aracın baskı balatasında sorun var demekki.Bizde 85 lik de var 105 likte .Şanzıman olarak 6 ileri çok daha iyi ,özellikle geri vites çok daha rahat.

düzlükte yüksüz normal yükte 2200 d/dk 6.viteste 110km hız yapıyor.Bu araçlar yüklü de kullanılacak şekilde ayarlanmış.Vites oranı ona göre , adam 1 ton yük sardı mı vites oranı bu şekilde olmasa şanzıman sıyırır :) Kangoolar 6.vites istiyor 90hp lik olanda istiyor.

aynen bende öyle olmasının gerektiğini düşünüyorum..bir kaç önceki mesajımdada yazmıştım..2000 devirde 100km gibi bir hıza ulaşmalı 6. viteste..dediğiniz gibi belkide baskı balata sorunu olabilir ama kalkışlarda falan pek kaydırma yapmıyordu...belkide devir okuma sensörüde arızalı olabilir..benim eski 2006 kangodada yapmıştı eksik devir gösterme sorunu..değiştirdim düzeldi..tabi bendekinde 100 le giderken 1000 devir falan gösteriyordu...

bayar28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benım kardesımde almak ıstıyor 54.500 fıyat verdıler yanlız cam tavanlımı alsak karar veremedık bu cam tavan acılıyormu yoksa komple sabıtmı tamlı almaya degermı..

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam tavan açılmıyor sanroof değil..ama aracın içi aydınlık oluyor güneşli havada içinde yanmıyosun..karartması yeterli..birazdaha pazarlık yapın bence ben cam tavanlısını 52 ye almıştım..

bayar28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun arastıracagım bıraz pahalı geldı..

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam tavanlı araç satışta avantaj elde ettirir..o yüzden bence tercih etmenizde fayda var..elden çıkaracağınız zamanıda düşünmenizde fayda var..bizim millet bende dahil donanımlı araçları severiz..bu arada öndeki şöför üstündeki camlar kelebek cam gibi açılıyor sanırım sigara içenler için düşünülmüş..dumanı atsın diye..arka yolcu tarafı sabit..

safa.a.karaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam tavan olunca tavanda olan kullanışlı cebin yerini nasıl doldurmuşlar acaba.Antalya gibi bir yerde perdesiz cam tavan beni tedirgin ediyor.Kesin 110 extrem bir kango alacağım bir kaç gün içinde ancak bu cam tavan kararsızlığı içimi yedi bitirdi.görebilme imkanıda yok.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam tavan olunca tavanda olan kullanışlı cebin yerini nasıl doldurmuşlar acaba.Antalya gibi bir yerde perdesiz cam tavan beni tedirgin ediyor.Kesin 110 extrem bir kango alacağım bir kaç gün içinde ancak bu cam tavan kararsızlığı içimi yedi bitirdi.görebilme imkanıda yok.

Aynı bölümde cam tavanlı araç resmi var buyrun konuyu resimlerde açık tavan rafı yok güneşlikler var.

http://www.renaultfanclub.com/yeni-...kulubu/86681-new-kangoo-cam-tavan-110-hp.html

Keşke Touch 110hp olsa çünkü extreme kangoolar maalesef siyah tampondan dolayı çok albeneli durmuyor ..

safa.a.karaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 110 luk multix extrem sipariş verdim ancak motor Euro 6 mı euro 5 mi kafama takıldı.