2015 kangoo extrem

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kronik olabilir ama olmaması lazım sıfır araçta içeriye öle sesmi girer...yalıtım zaafiyeti bence..sendeki sonra başlamış bende aldığım günden beri var..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah Allah valla anlamadım abi valla Servise soran olursa haber bekliyoruzzzz .. Biz pek gidemiyoruz da bakım haricinde

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben gidicem haber veririm...

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bekliyoruz Abi

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar servise gittim..ses için söledikleri şey turbonun göğüslük altına denk geldiği ve bu sesin bu serilerde hepsinde olduğuydu..açıklama bu..başka bir araç görürsem 2015 kangolardan onuda kullanıp deniyeceğim...aynı ses varsa okey dicem..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar servise gittim..ses için söledikleri şey turbonun göğüslük altına denk geldiği ve bu sesin bu serilerde hepsinde olduğuydu..açıklama bu..başka bir araç görürsem 2015 kangolardan onuda kullanıp deniyeceğim...aynı ses varsa okey dicem..

Bir care vs bisey yokmuymus abi bide sizde de koltuk gicirdamasi ve sol sofor kapisinda esnemelerde camin ordan ses geliyor mu ?? Esnerken boyle sofor kapisnin icinden arada bi cit diye ses geliyor dikkatli dinlenince

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir care vs bisey yokmuymus abi bide sizde de koltuk gicirdamasi ve sol sofor kapisinda esnemelerde camin ordan ses geliyor mu ?? Esnerken boyle sofor kapisnin icinden arada bi cit diye ses geliyor dikkatli dinlenince

bi çaresi şu sese kendini alıştırcan..şehir içinde kısa mesafelerde sorun olmuyor..ama uzun mesafelerde içeri sürekli foss..!! diye bi ses veriyor..sanki turbonun borusu çıkmışta havayı kabin içine üflüyormuş gibi..bene başka bir ses sorunu yok..yüksek ihtimal sizdekide koltuk cıvatalarının gevşemesindendir..yada koltukları sürekli yatırıp kaldırıyorsanız mekanik aksamlarından ses gelmeye başlamıştır diye düşünüyorum...diğer bahsettiğin sese hiç dikkat etmedim onuda incelerim dikkatimi vererek..

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sesler bizim kangolardada mevcut