2015 kangoo extrem

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi çaresi şu sese kendini alıştırcan..şehir içinde kısa mesafelerde sorun olmuyor..ama uzun mesafelerde içeri sürekli foss..!! diye bi ses veriyor..sanki turbonun borusu çıkmışta havayı kabin içine üflüyormuş gibi..bene başka bir ses sorunu yok..yüksek ihtimal sizdekide koltuk cıvatalarının gevşemesindendir..yada koltukları sürekli yatırıp kaldırıyorsanız mekanik aksamlarından ses gelmeye başlamıştır diye düşünüyorum...diğer bahsettiğin sese hiç dikkat etmedim onuda incelerim dikkatimi vererek..

Abi biz iki kez memleket iki kezde edirne yaptik heleki edirne yolunda 140 dan assagi gelmedik motor acilsin diye hic yoktu ama en son memleketten gelirken kopruyu gectik ses basladi valla anlamadim onceden yoktu ama neyse problem yoksa sese de alisiriz artik :D

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sesler bizim kangolardada mevcut

benim eski 2006 kangodada kapı içi ve koltuk gıcırdaması sesi geliyordu ama modeli 2006 kilometresi 285000 km idi normaldir..fakat bu turbo sesi hiç gelmiyordu içeriye..bu durum bence biraz saçmalık..kalite kontrolden nasıl geçiyor bu şekilde bu araç onu anlamadım...resmen kabin içinde rahatsız ediyor adamı uzun yol giderken..gaza bastıkça fosss..!! diye bi ses..müzik açıyorum duymayayım diye o zaman bile duyuluyor..

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi biz iki kez memleket iki kezde edirne yaptik heleki edirne yolunda 140 dan assagi gelmedik motor acilsin diye hic yoktu ama en son memleketten gelirken kopruyu gectik ses basladi valla anlamadim onceden yoktu ama neyse problem yoksa sese de alisiriz artik :D

önceden yoktuysa bence servise götür bi hortum falan bişey çıkar aracın zarar görmesin riske deymez hazır garantisi varken baktır..

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam açıkken gelen çıt sesi onlar bizdede var içindeki fitellere hava tutunca düzeliyor sonra gene başlıyor alıştık artık:)

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam açıkken gelen çıt sesi onlar bizdede var içindeki fitellere hava tutunca düzeliyor sonra gene başlıyor alıştık artık:)

Hee anladim alisiyoruz bizde yavas yavas :D

ahlaksahibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tekrardan selamün aleyküm kangocu dostlar.araçla 2500 km yi devirdim araçtan çok çok memnunum.yol bilgisayarına göre ort sürat 40 km/h tüketim 5.8 litre ama reelde tahminen 6 litre ortalama tüketim var yarı yarıya şehir içi ve dışı yoğun olmayan trafikte.araç zorlanmadan kullanılırsa(90-110)çok ekonomik ve konforlu oluyor fakat hız arttıkça rüzgar ve motor sesi rahatsız etmekte.birde boyası çok narin en ufak temasta çiziliyor kediler ve çocuklar sağolsun duman ettiler.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tekrardan selamün aleyküm kangocu dostlar.araçla 2500 km yi devirdim araçtan çok çok memnunum.yol bilgisayarına göre ort sürat 40 km/h tüketim 5.8 litre ama reelde tahminen 6 litre ortalama tüketim var yarı yarıya şehir içi ve dışı yoğun olmayan trafikte.araç zorlanmadan kullanılırsa(90-110)çok ekonomik ve konforlu oluyor fakat hız arttıkça rüzgar ve motor sesi rahatsız etmekte.birde boyası çok narin en ufak temasta çiziliyor kediler ve çocuklar sağolsun duman ettiler.
Aynı sorundan bende muzdaribim abi kedi ve bizim mahallenin fırlamalarından hele ki yazın

safa.a.karaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 110 luk multix extrem sipariş verdim ancak motor Euro 6 mı euro 5 mi kafama takıldı.