2016 Makyajlı Kasa Sahiplerinin dikkatine

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınızı 0 aldığınızda yaklaşık 2 bin km gittikten sonra şöför paspasınız delindimi ? mümkünse aracınızda bulunan paspasın arka kısımları ve şöför kısmının resmini eklemeniz mümkünmüdür.

Aldığım yere gittim sadece şöför kısmını değiştirdim ücretsiz olarak fakat ilk aldığım paspasla son aldığım paspas çok farklı 2 sindede clio yazıyor

çıkamadım işin içinden bir arkadaş Clio Symbol paspasıyla karışmıştır diyor olabilirmi ?

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de 2014 model var ve aracı 47 bin km'deyken almıştım. Aldığımda paspas delikti. Sanırım paspaslarla ilgili sorun var Renaultlarda. Değişim yapılırken aynısı olmadığını fark etmediniz mi? Servisin elinde o an ne varsa onu vermiş olabilir.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakkaten ha benim paspaslarda hemen delinmişti. bide faturaya bktım o paspaslar için extra 149 lira kadar tutar yazılmış.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de 2014 model var ve aracı 47 bin km'deyken almıştım. Aldığımda paspas delikti. Sanırım paspaslarla ilgili sorun var Renaultlarda. Değişim yapılırken aynısı olmadığını fark etmediniz mi? Servisin elinde o an ne varsa onu vermiş olabilir.

Bende 2014 almistim 37.000 de fluence. Sofor tarafi citcitlarin kapi tarafindaki yoktu yirtilmis sanirim tek taraf yolcu yani o da zorla tutuyordu. Renault'ta paspas tarafinda bir sikinti olabilir. Ben daha sonra yine citcitli hali paspaslar ile degistirdim su an sorunsuz kullaniyorum. Tak cikar yaparken sorun yasatmiyor.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 makyajlı kasa. Sorun yok. 6600 km de. Aralık çıkışlı aldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1600 km 2016 aralık çıkışlı sorunsuz üzerine karton da attım korumak için.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fren pedalının altı delinmiş yeni paspası artık daha koruyorum verilen cevaplar için teşekkür ederim herkese

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fren pedalının altı delinmiş yeni paspası artık daha koruyorum verilen cevaplar için teşekkür ederim herkese

Paspas pedalların altına uzanmıyor ki ? Sizdeki paspasın foto atar mısınız. Bizde iki adet clio4 var. 2side pedalın altları boş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış ifade ettim sanırım yarın gündüz size resım atayım

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2015 joy paspaslarda yırtıldı. Özellikle fren pedalının olduğu kısım, görünürde kalın ama pratikte kağıt gibi ince servise desen kesin kabul etmez yenisini alsan ne olur bilmiyorum.