2016 Makyajlı Kasa Sahiplerinin dikkatine

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2. El al aldim araci benimde sofor tarafi paspasi delikti birde butun kum pislik delikten haliya dokuluyordu ben de gecekondu gibi paspasin altina gazete sermistim.sonra dedim milyon dolarlik arabaya biniyorsun yakismadi bu gittim 3d l locker marka paspas aldim.harbiden paspaslar sorunlu ilk defa bir aracimda eski paspas gordum.malesef eski kalite yok.85 model mercedesime bi paspas almistim agirligi yeterdi, hatta kaucuk icinde ip orguler geciyordu ayni v kayislari gibi.simdi piyasa adi paspas dolmuş.

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2. El al aldim araci benimde sofor tarafi paspasi delikti birde butun kum pislik delikten haliya dokuluyordu ben de gecekondu gibi paspasin altina gazete sermistim.sonra dedim milyon dolarlik arabaya biniyorsun yakismadi bu gittim 3d l locker marka paspas aldim.harbiden paspaslar sorunlu ilk defa bir aracimda eski paspas gordum.malesef eski kalite yok.85 model mercedesime bi paspas almistim agirligi yeterdi, hatta kaucuk icinde ip orguler geciyordu ayni v kayislari gibi.simdi piyasa adi paspas dolmuÅŸ.

hocam 3d l locker paspaslardan memnun musun bende almayı düşünüyorum

DAMLA35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paspasta sıkıntı yok ayakkabolarda sıkıntı var ben ce yumuşak ayakkabı 😂

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba kullanmaya basladigimdan beri beyaz ayakkabi giyemez oldum malum tabanlar simsiyah oluyor cikmiyorda [emoji23]

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ankarada aldığım AKBAK servisinden satış personelinin yardımıyla sıfırıyla değiştirdim paspası

benim 2015 joy paspaslarda yırtıldı. Özellikle fren pedalının olduğu kısım, görünürde kalın ama pratikte kağıt gibi ince servise desen kesin kabul etmez yenisini alsan ne olur bilmiyorum.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam servis bu konuda ilgili alakalı , sorun yaşadınmı değiştiryorlarda ,üç beş kuruştan kaçmayıp neden bunu baştan beri iyisini yapıpta öyle satmıyor ki.
Kesinlikle en ufak bi abartmam yok ,o paspasın üstüne idareten bim den 5 tl ye (bakın 149 değil 5 tl diyorum ) paspas seti alıp koydum.
Bir iki ay idare etsin niyetindeydim.Ne bir iki ayı bir yıl oldu yırtılmayı bırak aşınma yok.