2017 clio4 joy multimedya

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jumper kullandım hocam. Teyp üstündeki soket içinde pc powersubly soketi kullandım bir kısımda.

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jumper bu kabloları sökmeye yarayan bir alet mi hocam şu minik kabloları çıkartmam lazım söketin içinden benim

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım hocam teşekkürler

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu hala güncel araştırma içindeyim. Android 7 versiyonlu 2 gb ramli bir model çıkmış yeni. Soket uyumu olduğu söyleniyor. Ancak taktıran arkadaş bile net bilgi vermiyor. Bilgisi olan varsa tüm önerilere açığım

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yurtdısından bir cihaz düşünürseniz 10.1 inchlik yeni cihazlar çıkmış
10.1" Car Multimedia GPS Audio Radio Android 7.1 DVD GPS DVR Aux In Mirror Link Touch Button Screen For Renault Clio 2016 2017
http://s.aliexpress.com/yqqIfqe6
(from AliExpress Android)

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soket olayına emin olmam lazım. Makyajlı icon ve joy soketleri farklı çünkü. Yurtdışı alışverişte iss buna nasıl emin olacağım bilmiyorum

Laz531

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soket olayına emin olmam lazım. Makyajlı icon ve joy soketleri farklı çünkü. Yurtdışı alışverişte iss buna nasıl emin olacağım bilmiyorum

Merhaba,

Lokasyon olarak neredesiniz bilemiyorum ama istanbul anadolu ve avrupa yakasında carvocal multimedia firması var. aracınla oraya git. aracının soketlerine uyumlu multimedia olup olmadığını öğren. sonra cihazın markasını al. aliexpress ten getirt abi bu kadar basit.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Carcoval ve newfron ile irtibat halindeyim. Carcoval yılbaşından sonra, newfron 3 ay sonra uyumlu ürün gelecek diyor.

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmir Narlıdere Carvocal'e geçtiğimiz ay sormuştum , elbette gelir fakat ne zaman gelir belli olmaz dedi.

İki gün önce yetkili serviste yeni Megane joy'lara servis tarafından necwox multimedya takıldığına şahit oldum . Yetkili servis personeli dışarıdan takılan multimedyalarin aracın garantisini devre dışı bıraktığını en basitinden bir elektrik tesisatının 5000 TL'den başlayacağını söyledi. Ellerinde şu an Clio için multimedia yokmuş. Gelir mi gelmez mi bilemem diyorlar. Ancak yapılsaydı 5 senedir piyasada clio4 var , yapılırdı herhalde.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi