2017 Q4 Harita Güncellemesi

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güzel paylaşımınız için teşekkür ederim, dün mail adresimi göndermiştim, dosyayı gönderirseniz haftasonu bende yüklemek isterim.

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesaj kutun dolu diyor :) herkes mesaja çöktü sanırım , feysden mesaj atmıştım pro car senindi dimi ? zeytinburnundaydın ?

Umt07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet sonunda bütün güncellemeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirdim. Medianav Versiyon 7.0.5 ve harita 2017.10 son hali. Yunus Bey'e teşekkür ederim. Takibe devam :)

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim cihazda hala var özellik. Ancak etkisi dediğiniz gibi hiç kalmamış. 6'lı sürümde biraz daha var gibiydi.

BLa0lM.jpg

Bende 6.0.3'te vardı, 7.0.5'te o seçenek görünmüyor. İlginç. :)

Benim esas hoşuma giden internet radyosu oldu. Bir de Bluetooth'la Spotify'dan dinlerken şarkı geçişleri çok hızlandı. Ayrıca Bluetooth ile telefonun içerisinden istediğiniz dosyaları açması güzel olmuş.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 6.0.3'te vardı, 7.0.5'te o seçenek görünmüyor. İlginç. :)

Benim esas hoşuma giden internet radyosu oldu. Bir de Bluetooth'la Spotify'dan dinlerken şarkı geçişleri çok hızlandı. Ayrıca Bluetooth ile telefonun içerisinden istediğiniz dosyaları açması güzel olmuş.

Merhaba, "aha" internet radyosunu ben de yükledim telefonuma ama bir türlü bağlanmadı. Çözen var mı acaba? Gerçekten iyi bir seçenek olabilir.

Ayrıca "akıllı telefon" bağlantısını da videonuzda gördüm. Aracın kilidini açabiliyoruz demişsiniz. Nasıl yapılıyor acaba?

ulasatar

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum. Vatana millete hayırlı olsun. Bende ücretli yaptırıp durumdan şikayet edenler varsa ki gördüğüm kadarıyla var özelden yazsınlar paralarını geri iade etmezsem namerdim. Bu kadar net. Yeterki burada arkamdan ileri geri konuşmayın. Benim vaktim değerli ben herkes için tek tek beyindeki şase numarası bile etkilenmesin Serviste cihaza bağlanınca hata çıkmasın herşey orjinal olsun diye uğraşıyorum tabiki de karşılığını alacağım. 2018 haritaları çıksın bende yine ücretli olacak.

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursada olman kötü olmuş valla :(

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, "aha" internet radyosunu ben de yükledim telefonuma ama bir türlü bağlanmadı. Çözen var mı acaba? Gerçekten iyi bir seçenek olabilir.

Ayrıca "akıllı telefon" bağlantısını da videonuzda gördüm. Aracın kilidini açabiliyoruz demişsiniz. Nasıl yapılıyor acaba?

Telefonunuza Aha uygulamasını indirin, bluetoothla bağlı iken uygulamayı açın, media navdan da ahaya gelin. Ben sorunsuz kullanıyorum.
Kilit açma mevzusunu daha denemedim, sesli komut ile açılıyormuş. Hepsini bir kerede tüketmeyeyim diye onu haftasonuna sakladım. :)