22 Şubat 2015 RFC İzmir kahvaltı organizasyonu

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Istanbul dan 23:00 cikip 7 8 gibi gelmeye calisicaz gjnceli de bizden olsun mu :))

Allahım hepinizin, tüm seyahat edenlerin yollarını açık etsin. Korusun, kollasın. Sizi 7 8 gibi Bornova'da karşılayacağım. Allah kısmet eder ise..:eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kara yolunu aradım , herhangi bir yol da sorun yok .Bütün yollar açık

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Kara yolunu aradım , herhangi bir yol da sorun yok .Bütün yollar açık

Maşallah, güzel haberler bunlar cumartesi ve pazar daha da ısınacak Ege, keyifli ve arkadaşlık, dostluk dolu sımsıcak bir gün bizi bekliyor olacak, Allah kısmet eder ise..:eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, güzel haberler bunlar cumartesi ve pazar daha da ısınacak Ege, keyifli ve arkadaşlık, dostluk dolu sımsıcak bir gün bizi bekliyor olacak, Allah kısmet eder ise..:eyv
Yarın sabah Allah izni ile yola çıkıyorum .

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
RFC Havayollarının AJ5728 sefer sayılı uçağıyla 21.02.2015 tarihinde saat 23.00 de havalanıp 8 saatlik mükemmel bir uçuşun ardından İzmir'e inmeyi planlıyoruz.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
RFC Havayollarının AJ5728 sefer sayılı uçağıyla 21.02.2015 tarihinde saat 23.00 de havalanıp 8 saatlik mükemmel bir uçuşun ardından İzmir'e inmeyi planlıyoruz.

İyi uçuşlar dilerim. 5 pilota da..:salca

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah bağışlasın. Baya hızlıymşsınız bu arada :eyv

İyi ki çok önceden almamışım ehliyetimi daha gençken yani :) zira bazen bornova yolunda 130 km de buluyorum kendimi reno ile allah muhafaza birde altımdaki audi bmv mercedes olsa ne olacak bilmem :) Sanırım bu fıtratta olan bir şey :) serde eşrefpaşalılık var bir kere :)
Çocuk konusunda da evet haklısınız :) Kızım 16 oğlum 10 sürpriz yumurta ise 4 yaşında :) Bu zamanda çocuk yapmaktan korkanların aksine biz kalabalık aile olmaktan çok mutluyuz evet zor ama çocuklara değerlerimizi, varı, yoğu, insanlığı öğretmenin yolu çok sevmekten geçiyor paradan değil :) Böyle büyüyen çocuklarında özel kolejlere, özel derslere, özel üniversitelere pek ihtiyacı kalmıyor çünkü varlıktada yokluktada aldıkları öğretiler ve tecrübeler onları muazzam güçlü kılıyor :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi ki çok önceden almamışım ehliyetimi daha gençken yani :) zira bazen bornova yolunda 130 km de buluyorum kendimi reno ile allah muhafaza birde altımdaki audi bmv mercedes olsa ne olacak bilmem :) Sanırım bu fıtratta olan bir şey :) serde eşrefpaşalılık var bir kere :)
Çocuk konusunda da evet haklısınız :) Kızım 16 oğlum 10 sürpriz yumurta ise 4 yaşında :) Bu zamanda çocuk yapmaktan korkanların aksine biz kalabalık aile olmaktan çok mutluyuz evet zor ama çocuklara değerlerimizi, varı, yoğu, insanlığı öğretmenin yolu çok sevmekten geçiyor paradan değil :) Böyle büyüyen çocuklarında özel kolejlere, özel derslere, özel üniversitelere pek ihtiyacı kalmıyor çünkü varlıktada yokluktada aldıkları öğretiler ve tecrübeler onları muazzam güçlü kılıyor :)

Söyleyecek söz bulamıyorum, bu doğru cümleler üzerine. :bravo:bravo:bravo:bravo

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir